P.Motiejūnas: apie nežinią dėl trijų legionierių, A.Milaknio situaciją ir riziką su naujuoju treneriu (55) VIDEO interviu

liepos 14 d., 12:14
P.Motiejūnas kalbėjo apie klubo sprendimą dėl naujo vyr. trenerio (BNS nuotr.)
P.Motiejūnas kalbėjo apie klubo sprendimą dėl naujo vyr. trenerio (BNS nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Kauno „Žalgirio“ komanda antradienį paskelbė, kad pasirašė dvejų metų sutartį su Martinu Schilleriu, kuris perima vyriausiojo trenerio regalijas.

Surengtoje spaudos konferencijoje klubo direktorius Paulius Motiejūnas teigė, kad per artimiausias kelias dienas paaiškės dėl Thomaso Walkupo, Jocko Landale'o ir Nigelo Hayeso, ar jie liks ekipoje. Taip pat jis atskleidė, kad vedamos derybos su Artūru Milakniu ir tikimasi pratęsti sutartį.

„Džiaugiamės, kad radome trenerį. Manome ir matėme, kad jis ambicingas treneris. Jam tiko ir patiko mūsų esama sudėtis“, – teigė P.Motiejūnas.

REKLAMA

– Kaip vyko trenerio paieškos?

– Dar niekada neturėjome tiek daug kandidatų. Agentai daug rašė, patys treneriai irgi kreipėsi. Kalbėjome su lietuviais treneriais, bet supratome, jog reikia stratego, kuris dirbtų su komanda, o ne jo paso. Rimtai kalbėjome su 4 kandidatais, o pavardžių buvo 30–40.

– Kiek arti buvo susitarimas su K.Maksvyčiu?

– Sunku išmatuoti. Su Kaziu buvome viską sutarę, bet klubas neišleido ir tiek. Jis turi kontraktą ir privalo vykdyti įsipareigojimus.

– Ar jau aišku, koks bus trenerių štabas?

– Kalbėsimės šiandien ir pradėsime dėliotis. Renkame savo asistentus, kuriuos galime rekomenduoti. Nemanau, kad bus 100 proc. lietuviškas štabas.

– Kokia padėtis su J.Landale‘u ir Th.Walkupu?

– Laukiame ir tikimės, kad komandos branduolys liks. Lieka kelios dienos dėl sutarčių nutraukimo. Su Landale‘o agentais kalbame, kadangi jis nori išvykti į NBA, bet dabar susijaukusi situacija. Bandome sudaryti sąlygas ir nepalikti klubo padėtyje, kai spalį sužinome, ar jis lieka. Vyksta kalbos ir su Hayeso bei Walkupo agentais.

REKLAMA

– Ar M.Schilleris buvo pagrindinis kandidatas?

– Negaliu pasakyti, kad buvo numeris vienas. Rinkomės daug, dėliojome pliusus ir minusus. Metai buvo aktualus klausimas ir reikėjo stratego, kuris mokėtų naudotis technologijomis ir mūsų sistema. Užaugome su Šaru ir norime, kad komandoje likę žmonės toliau judėtų pirmyn.

– Ar nemanote, kad šio trenerio paskyrimas yra rizikingas sprendimas?

– Rizika yra, bet galvojame, kad tai yra privalumas, jog treneris nėra žinomas Europoje ir jo niekas nėra išskautinęs. Matėme jo didelį norą ateiti ir pasinaudoti šansu. Kalbėjome apie krepšinį tiek JAV, tiek Europoje. Sutarėme, kad nėra ne vieno blogo ar gero stiliaus – reikia rasti tinkamiausią variantą, kad būtų pasiektos pergalės. Tikimės, kad augs treneris ir mes kartu augsime su juo. Pasirašėme garantuotą dvejų metų sutartį. Reikės kantrybės, reikės dirbti.

– Kada treneris atvyks į Kauną?

– Manome, kad rugpjūčio pirmą arba antrą savaitę. Jis nori kuo greičiau atvykti. Dėliosimės dabar pasiruošimo planą.

– Kokių pozicijų žaidėjus rinksis naujas treneris?

REKLAMA

– Darbas pradėtas ir su keliais žaidėjais esame derybų finišo tiesiojoje. Reikia išlaukti kelias dienas ir viskas paaiškės.

– Kokia situacija su A.Milakniu?

– Norime, kad jis liktų, todėl vedame derybas ir tikimės sėkmingos jų pabaigos. Viliamės, kad greitu metu pasieksime susitarimą.

Padėkite mums kurti gerą turinį - tapkite Krepsinis.net rėmėju >>


55 komentarai
Naujausi komentarai (55)
Geriausiai ivertinti (55)
PRO komentarai (8)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti