P.Jankūnas karjeros nebaigia – dar metams lieka „Žalgiryje“ (92)

Balandžio 8 d., 22:09
P.Jankūnas karjeros nebaigia (BNS nuotr.)
P.Jankūnas karjeros nebaigia (BNS nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Kauno „Žalgiris“ Eurolygoje trinktelėjo durimis sutriuškindamas Atėnų „Panathinaikos“.

Po rungtynių gerbėjus pasiekė dar viena džiugi žinia – gandus apie karjeros pabaigą paneigė komandos kapitonas Paulius Jankūnas, pasiryžęs žaisti dar vieną sezoną.

„Manau, kad šiandien buvome agresyvesni ir kontroliavome lentą, kas yra jų stiprybė. Jie yra dideli, daug keičiasi, kamuolių prisirenka, bet šiandien su tuo susitvarkėme. Mūsų mažiukų dėka sugebėjome įgauti greičio pranašumą ir tai padėjo susitvarkyti“, – teigė kapitonas.

– Ar tai buvo paskutinės karjeros rungtynės Eurolygoje?

REKLAMA

– Pastarąjį sezoną visi daug apie tai klausinėja, bet pastaruoju metu išsigrynino sprendimas, su Pauliumi Motiejūnu irgi dar pašnekėjome, kad turbūt sezoną dar pažaisiu ir pabūsiu rūbinėje.

– Kas lėmė tokį sprendimą?

– Prieš sezoną daug dvejonių buvo, traumos gydymas užtruko pusantrų metų, o tokiame amžiuje tai reiškia viską. Grįžęs neturėjau rolės, bet po naujų metų pajaučiau persilaužimą, prisitaikymą prie naujos rolės. Psichologiškai tai buvo sunkiausia, nes buvau pripratęs būti vienu svarbiausių žaidėjų ir persilaužti nebuvo lengva. Susikūriau sau mažų iššūkių, kuriuos įgyvendinant tapo smagiau žaisti. Rūbinėje jokių problemų, o peršnekėjus su Pauliumi jis palaikė mano norą dar vienerius metus žaisti.

REKLAMA

– Kaip jautėtės einant į aikštę nusprendus žaisti, nors kiti apie tai dar svarstė?

– Apie tai buvo nuspręsta tik po rungtynių prieš Panevėžį. Buvau apsisprendęs, tačiau dar reikėjo peršnekėti su Pauliumi. Jei jis būtų numatęs kitokį sprendimą, gal viskas būtų kitaip, esame geri draugai. Suprantu, kokia yra mano rolė ir kokia ji bus kitais metais, viskas su tuo yra gerai.

– Ar tos žinios, kad Marius Grigonis yra praktiškai susitaręs su CSKA, prisidėjo prie sprendimo likti komandoje, nes nebus kam perduoti rūbinės?

– Su tuo dar nėra viskas aišku, bet tai įtakos tikrai neturėjo, nes rūbinėje galėjo viską perimti ir Artūras. Su Mariumi pasišnekame, detalių daug neatskleisiu.

– Kokia ta pasikeitusi rolė gali būti kitą sezoną?

– Nežinome, kas kitą sezoną žais „Žalgiryje“. Mano rolė gali būti ir pažaisti minutę, pilnai ją priimu, kaip pasakys treneris, su juo sutiksiu.

– Ar buvo ir daugiau pokalbių dėl karjeros pratęsimo, visi palaikė, ar buvo ir raginančių daugiau laiko praleisti namuose?

REKLAMA

– Tikrai viskas buvo daug kartų išdiskutuota ir visi labai palaikė. Man žaidžiant „Žalgiryje“ daug didelių žaidėjų čia baigė karjeras ir visi sakė tą patį, jei jauti, kad gali dar kažkokią naudą duoti, tikrai žaisk. Visi sako, kad baigus karjerą netenki emocijų, to adrenalino ir yra sunku su tuo susigyventi.

– Tik vieneriems metams leidimas duotas?

– Du plius du. Baikite, metams, pažiūrėkite į mano pasą.

Padėkite mums kurti gerą turinį - tapkite Krepsinis.net rėmėju >>


92 komentarai
Naujausi komentarai (92)
Geriausiai ivertinti (92)
PRO komentarai (23)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti