P.George'as už ausų ištempė „Clippers“ Portlande (5) FOTOGALERIJA

Balandžio 21 d., 07:53
P.George'as buvo sunkiai sulaikomas (Scanpix nuotr.)

Sudėtingą pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pasiekė Los Andželo „Clippers“ (40/19) ekipa, išvykoje 113:112 (30:31, 26:29, 30:22, 27:30) palaužusi Portlando „Trail Blazers“ (32/24) klubą.

Likus žaisti minutę šeimininkai dar pirmavo 112:107, bet tada darbo ėmėsi Paulas George‘as. „Clippers“ žvaigždė pataikė du dvitaškius paeiliui (111:112), o atsakomieji C.J.McCollumo ir Normano Powello metimai skriejo pro šalį. Lemiamai svečių atakai liko 14 sekundžių.

P.George‘as likus žaisti 5 sekundes išprovokavo C.J.McCollumo pražangą ir realizavo abu baudų metimus, kurie vėliau tapo pergalingais, nes paskutinė „Trail Blazers“ ataka buvo bevaisė.

Dominavęs P.George‘as per 37 minutes pelnė 33 taškus (11/14 dvitaškių, 2/8 tritaškių, 5/6 baudų metimų), atkovojo 11 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, 3 kartus suklydo ir sykį prasižengė.

Jam teko papildomas krūvis, nes dėl pėdos skausmų iš rikiuotės iškritęs Kawhi Leonardas artimiausią savaitę nerungtyniaus. „Trail Blazers“ ir toilau verčiasi be Damiano Lillardo.

Portlando klubas neatsilaikė net suklydęs vos 6 kartus bei tritaškius varžovams leidęs mesti tik 29 procecntų taiklumu (11/38).

„Clippers“: Paulas George‘as 33 (11 atk. kam.), Marcusas Morrisas 16 (6 atk. kam., 2/8 tritaškių), Nicolas Batumas ir DeMarcusas Cousinsas (6 atk. kam.) po 11, Ivica Zubacas 10 (6 atk. kam.), Rajonas Rondo 9 (6 atk. kam., 7 rez. perd.).

„Trail Blazers“: C.J.McCollumas28 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Normanas Powellas 23 (3/10 tritaškių), Carmelo Anthony 18 (3/9 tritaškių), Anfernee Simonsas 13 (3/6 tritaškių), Enesas Kanteris 9 (9 atk.kam., 4/4 dvitaškių), Nassiras Little‘as 7 (10 atk. kam.).