P.George‘as ir K.Leonardas pelnė 70 proc. komandos taškų, buvęs žalgirietis rungtyniavo 30 minučių ir padėjo laimėti (5)

Gruodžio 14 d., 07:49
P.George'as sumetė 46 taškus (Scanpix nuotr.)

Pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Los Andželo „Clippers“ (20/7) ekipa, kuri svečiuose 124:117 (33:29, 32:29, 37:23, 22:36) nugalėjo Minestotos „Timberwolves“ (10/15) komandą.

Po trijų kėlinių intriga net nekvepėjo – svečiai varžovus triuškino 21 tašku – 102:81. Vis dėlto „vilkai“ parodė charakterį ir likus 5 minutėms sugebėjo deficitą sumažinti vos iki 5 taškų – 106:111. Likus 64 sekundėms ekipas skyrė jau tik 4 taškai (119:115), bet tiksliai baudas realizavę „Clippers“ žaidėjai įtvirtino pergalę.

Net 30 minučių ant parketo gavo pasireikšti praėjusiame sezone Kauno „Žalgiryje“ žaidęs Derrickas Waltonas, kuris pelnė 6 taškus (1/1 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 3/4 baudos metimai), sugriebė ir perėmė po kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir 2 sykius prasižengė. Amerikietis žaidė ir lemiamomis mačo akimirkomis bei pataikė svarbią baudą.

Nugalėtojams net 70 proc. taškų surinko du žaidėjai: Paulas George‘as įmetė 46 (6/15 tritaškiai, 5 atk. kam., 7 rez. perd.), o Kawhi Leonardo sąskaitoje – 42 (19/19 baudos metimai, 11 atk. kam.). Montrezlas Harrellas pridėjo 18.

Pralaimėjusiems Karlas-Anthony Townsas surinko 39 taškus (5/10 tritaškiai, 12 atk. kam.), Andrew Wigginsas – 34 (2/7 tritaškiai), Jeffas Teague‘as – 22 (10/11 baudos metimai, 5 rez. perd.), Robertas Covingtonas – 10 taškų (2/8 tritaškiai, 5 atk. kam.).