Nusivylęs M.Kuzminskas: nėra ką kaltinti, tik save (46) VIDEO interviu

Rugsėjo 11 d., 00:23
Kuzminskas (FIBA Europe nuotr.)
Kuzminskas (FIBA Europe nuotr.)
Gabrielė Miknevičiūtė

Lietuvos vyrų rinktinė po dar vienos dramos užbaigė pasirodymą Europos čempionate. Po skaudžios nesėkmės didžioji dauguma žaidėjų nepanoro bendrauti su žiniasklaida, vienas nedaugelio, davusių komentarą, buvo Mindaugas Kuzminskas.

Po 94:102 ispanams pratęsime pralaimėto mūšio puolėjas pripažino – iškritimas iš pirmenybių aštuntfinalyje yra itin nuviliantis, nepaisant to, kad rinktinė rodė neblogą žaidimą.

„Nežaidėme blogai, bet nėra jokių pasiteisinimų. Vėl puolime neatkovojome kamuolių, klydome“, – sakė M.Kuzminskas.

REKLAMA

– Kaip manote, kodėl per visą čempionatą rinktinė taip ir neišmoko žaisti lemiamų minučių?

– Gal vienas iš dalykų, kad esame pakankamai jauna komanda, aš čia vyriausias. Bet čia ieškant pasiteisinimų. Šiaip visi žaidžia aukščiausiame lygyje, pradedant jauniausiu, baigiant vyriausiu. Turėjome uždaryti visas tas rungtynes, nėra ką kaltinti, tik save.

– Kaip vertinate nesportinę Sabonio pražangą?

– Kai aikštėje esi, sunku pamatyti. Būdamas teisėju, jei būtų abejonių, neduočiau jos, kad duotų viską išsiaiškinti rungtynėse. Bet šiandien negalima nieko kaltinti.

REKLAMA

– Kaip galima reziumuoti čempionatą?

– Nuviliantis. Nėra ką sakyti. Žaidėme neblogai, bet kas iš to? Važiuojame namo. Šis čempionatas labai primena 2017 metus, kai irgi žaidėme gerai, bet pralaimėjome. Geriau žaisti blogai, bet laimėti.

– Kas nutiko Valančiūnui?

– Susirinko pražangas ir išsimušė. Ispanų komanda protinga, turinti gerą trenerį. Pažiūrėkite, kaip jie gynė Grigonį, vienas žmogus lakstė su juo, kiti gynėsi aikšte. Manau, kad taktiškai jie buvo gerai pasirengę dengti lyderius.

– Ko reikia, kad rezultatai būtų kitokie?

– Kaip ir esame krepšinio šalis, krepšinis čia – populiariausias sportas, bet rezultatų norisi geresnių. Ačiū Dievui, jaunimas kažką laimėjo, gal ateina geresnė karta, nors ir ši karta gera. Ispanai įrodė, kad pasikeitus 8 žaidėjams jie labai moka žaisti lemiamas rungtynes, ko, deja, nemokame mes. Pokyčių trenerių štabe mums nereikia, baikite, kartais reikia atkovoto kamuolio, vieno metimo, susikalbėjimo. Esame lietuviai, galime susikalbėti lietuviškai.


Gairės: kuzminskas
46 komentarai
Naujausi komentarai (46)
Geriausiai ivertinti (46)
PRO komentarai (10)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti