Nukraujavęs „Real“ pusfinalio starte atlaikė pirmąjį „Valencia“ iššūkį (4)

Birželio 6 d., 21:30
W.Tavaresas vėl buvo sunkiai sulaikomas

Ir toliau byranti Madrido „Real“ sudėtis netrukdo pratęsti sėkmingo žygio Ispanijoje.

Pablo Laso auklėtiniai namie 81:70 (25:14, 19:24, 14:8, 23:24) nugalėjo Valensijos „Valencia“ ir pusfinalio serijoje atsiplėšė 1:0.

„Real“ rungtynes pasitiko itin praretėjusiomis gretomis – dėl traumų ir susirgimų COVID-19 padėti negalėjo Nicolas Laprovittola, Sergio Llullas, Alberto Abalde, Felipe Reyesas bei jau anksčiau iškritę Anthony Randolphas bei Trey‘us Thompkinsas.

Tai lėmė, kad rungtynėms buvo registruoti vienuolika žaidėjų, keturi iš jų – 20-ties ir jaunesni (Usmanas Garuba, Carlosas Alocenas, Tristanas Vukčevičius ir Juanas Nunezas).

Toks nukraujavimas nesutrukdė Madrido klubui galingai startuoti – jau pirmajame kėlinyje buvo įgytas dviženklis pranašumas. Vėliau šis svyravo, tačiau geros gynybos dėka ketvirtajame kėlinyje atsiplėšė 16 taškų skirtumu (73:57) ir klausimų liko mažai.

Mačo MVP tapo Walteris Tavaresas, per 28 minutes pelnęs 17 taškų (5/10 dvitaškių, 7/8 baudų metimų), atkovojęs 11 ir perėmęs 2 kamuolius, blokavęs metimą, 2 kartus prasižengęs ir surinkęs 27 naudingumo balus.

„Real“: Fabienas Causeur 24 (5/9 tritaškių), Walteris Tavaresas 17 (11 atk. kam.), Jeffery Tayloras 13 (7 atk. kam., 3/6 tritaškių), Jaycee Carrollas 8, Carlosas Alocenas (7 atk. kam., 8 rez. perd.), Usmanas Garuba 8 (0/4 tritaškių, 12 atk. kam.).

„Valencia“: Martinas Hermannssonas ir Louisas Labeyrie po 11, Bojanas Dubljevičius 10 (12 atk. kam.), Mike‘as Tobey 8, Samas Van Rossomas 7.

„Ilgoji pertrauka“: „Lietkabelio“ komplektacija, LKL žaidėjas „Žalgiriui“, V.Carterio sveikinimas Žiemeliui ir ar P.Milleris būtų padėjęs žalgiriečiams