Nežemiškas D.Lillardo šou – išplėštas pratęsimas, pergalė ir 61 taškas (5)

Sausio 21 d., 08:09
D.Lillardas tiesiog siautėjo (Scanpix nuotr.)

Sunkią pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Portlando „Trail Blazers“ (19/26) ekipa, namie po pratęsimo 129:124 (27:23, 26:34, 34:35, 26:21, 16:11) palaužusi San Francisko „Golden State Warriors“ (10/35) ekipą.

„Warriors“ pirmavo ketvirtojo kėlinio pabaigoje, tačiau Damiano Lillardo tritaškis likus žaisti 15 sekundžių rezultatą išlygino (113:113). D‘Angelo Russello ir Aleco Burkso bandymai išvengti pratęsimo buvo nesėkmingi.

Papildomoje atkarpoje „Warriors“ vėl startavo sėkmingiau (119:113), tačiau D.Lillardas baudų metimais likus žaisti 27 seknudes rezultatą išlygino ir persvėrė (125:124). „Warriors“ taškų jau nepelnė, o „Trail Blazers“ pergalę įtvirtino baudų metimais.

D.Lillardas surengė tiesiog fantastišką pasirodymą, per 45 minutes pelnydamas 61 tašką (6/17 dvitaškių, 11/20 tritaškių, 16/16 baudų metimų), atkovodamas 10 kamuolių, atlikdamas 7 rezultatyvius perdavimus, perimdamas kamuolį, 2 kartus suklysdamas ir sykį prasižengdamas.

Karjeros rungtynes sužaidęs gynėjas jau antrą kartą šį sezoną pasiekė 60 taškų ribą. Dar lapkritio pradžioje tokį šou jis surengė prieš Bruklino „Nets“ ekipą.

D.Lillardas taip pat tapo vos šeštuoju žaidėju lygos istorijoje, kuriam 60 taškų pavyko surinkti daugiau nei kartą. Jis prisijungė prie garbingos kompanijos – Wilto Chamberlaino (32 tokie mačai), Kobe Bryanto (6), Jameso Hardeno (4), Michaelo Jordano (4) ir Elgino Bayloro (3).

„Warriors“: Alecas Burksas 33 (7 atk. kam., 8 rez. perd., 2/6 tritaškių), D‘Angelo Russellas 27 (8 atk. kam., 9 rez. perd., 5/16 tritaškių), Ericas Paschallis 22 (13 atk. kam.), Marquese‘as Chrissas 14 (6 atk. kam., 7/9 dvitaškių), Willie Cauley-Steinas 12 (7 atk. kam.), Jordanas Poole‘as 9 (5 atk. kam., 1/6 dvitaškių, 1/5 tritaškių).

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 61 (11/20 tritaškių, 10 atk. kam., 7 rez. perd.), Hassanas Whiteside‘as 17 (21 atk. kam., 6 blokai), Anfernee Simmonsas 15 (1/9 tritaškių), Carmelo Anthony 14 (9 atk. kam., 7/12 dvitaškių), Gary Trentas 11 (1/10 tritaškių).