Nežabotas potencialas – „Clippers“ jau antrą kartą varžovams atseikėjo pusantro šimto taškų (11)

Gruodžio 2 d., 08:30
„Clippers“ lyderių duetas buvo nesulaikomas (Scanpix nuotr.)

Fantastišką puolimą Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pademonstravo Los Andželo „Clippers“ (15/6) ekipa, namie net 150:125 (39:35, 43:22, 34:41, 34:27) nugalėję Vašingtono „Wizards“ (6/12) klubą.

„Clippers“ savo puolimo festivalį pradėjo dar iki ilgosios pertraukos peržengdami 80 taškų ribą ir atitrūkdami 82:57. Vėliau šeimininkai leido varžovams kiek priartėti, nors šimtąjį ir pelnė dar likus žaisti 4 minutes trečiajame kėlinyje.

Lemiamoje atkarpoje „Clippers“ įjungė kiek aukštesnę pavarą gynyboje, tačiau neužmiršo ir patys rinkti taškų, varžovams šių atseikėdami net pusantro šimto.

Los Andželo klubo potencialas puolime išties yra gąsdinantis, nes tokie skaičiai pademonstruoti ne pirmą kartą šį sezoną. Vos prieš dvi savaites tokiu pačiu tempu sutrypta buvo Atlantos „Hawks“ ekipa – 150:101.

Sunku patikėti, tačiau tokiame mače „Clippers“ nusileido varžovams rezultatyviais perdavimais (22:32), suklydo 16 kartų, o dviženklį rezultatyvumą pasiekė vos keturi komandos žaidėjai.

„Wizards“ gali pasidžiaugti nebent tuo, kad rezultatyviausias karjeros rungtynes sužaidė naujokas Rui Hachimura. Japonas per 38 minutes pelnė 30 taškų (11/18 dvitaškių, 2/5 tritaškių, 2/3 baudų metimų), atkovojo 9 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį ir 3 sykius prasižengė.

Vašingtono klubas prieš kitą mačą turės gerokai susitelkti gynyboje, o laiko jam pasiruošti nėra daug. Komandos sostinėje susitiks jau kitą sekmadienį.

„Wizards“: Rui Hachimura 30 (9 atk. kam.), Bradley Bealas 23 (5 atk. kam., 11 rez. perd.), Davis Bertanis 20 (6/9 tritaškių), Isaiah Thomasas 16 (3/6 tritaškių), Thomasas Bryantas 9 (8 atk. kam.).

„Clippers“: Kawhi Leonardas 34 (6 atk. kam.), Paulas George‘as 31 (8 atk. kam., 4/10 tritaškių), Montrezlas Harrellas 23 (15 atk. kam.), Lou Williamsas 22 (8 rez. perd.), Jerome‘as Robinsonas 8.