„Nevėžis“ prie komandos pavadinimo pridėjo rėmėjo vardą (7)

Rugsėjo 18 d., 15:08
„Nevėžis“ turi naują rėmėją
„Nevėžis“ turi naują rėmėją
Šaltinis: Krepsinis.net

Kėdainių „Nevėžis“ pasirašė ilgalaikę rėmimo sutartį su viena didžiausių lažybų bendrovių Baltijos šalyse „OPTIBET“. Šio generalinio rėmėjo atėjimas galutinai verčią naują puslapį Kėdainių „Nevėžio“ klubo istorijoje. Šį organizacijos virsmą simbolizuoja jau ankščiau pristatytas naujasis logotipas, pasikeitusios klubo spalvos bei pavadinimas – nuo šiol klubas vadinsis Kėdainių „Nevėžis-OPTIBET“.

„Tai yra ypatingai džiugi diena, kadangi net ir sunkiu ekonominiu laikotarpiu pavyko rasti labai stiprų generalinį rėmėją. „OPTIBET“, būdama stipria užsienio kapitalo įmone, patikėjo mūsų vizija bei ateities planais. Tai yra ypatingai didelis gaivaus oro gurkšnis mūsų organizacijai, kuris, tikimės, padės galutinai padengti klubą slegiančias skolas bei kartu su naujuoju rėmėju visą dėmesį skirti naujiems tikslams ateityje“, – sakė klubo direktorius Vytenis Gulbinas.

REKLAMA

„OPTIBET“ priklauso „ENLABS“ įmonių grupei ir veikia Baltijos šalyse bei Suomijoje. „OPTIBET“ daugiau nei dešimt metų yra didžiausia lažybų bendrovė Latvijoje, o 2014 metais įmonė įžengė į Estijos, 2018 – į Lietuvos rinkas ir nuolat plečia savo veiklą Europoje ir kitose pasaulio dalyse.

„Dirbdami skirtingose šalyse remiame įvairias sporto šakas ir komandas, nes tikime, kad tik su verslo parama sportas judės pirmyn. Naują etapą pradėjusio „Nevėžio“ darbai bei iniciatyvos mus maloniai stebina. Manome, kad per metus laiko jų nuveikti darbai yra tik pati pradžia didelių projektų ateityje. Mūsų įmonė stengiasi žengti koja kojon su naujausiomis tendencijomis, kad užtikrintume kokybiškas pramogas ir puikų aptarnavimą savo klientams. Panašų požiūrį jaučiame „Nevėžio“ klube – tobulinami veiklos procesai, dirbama tvarios veiklos link, daug dėmesio skiriant tiek žaidėjams, jų komfortui bei tobulėjimui, tiek klubo personalui, tiek fanams. Tai yra esminė priežastis, kodėl mes norime būti viso to dalimi ir augti kartu“, – teigė „OPTIBET“ prekės ženklo vadovė Lietuvoje Greta Žudytė.

Padėkite mums kurti gerą turinį - tapkite Krepsinis.net rėmėju >>


Gairės: lkl, nevėžis, rėmėjas
7 komentarai
Naujausi komentarai (7)
Geriausiai ivertinti (7)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti