„Nets“ vos nepaleido vėjais kosminio J.Hardeno trigubo dublio

Kovo 2 d., 07:23
J.Hardenas buvo itin solidus (Scanpix nuotr.)

Dar vieną pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pasiekė Bruklino „Nets“ (23/13) ekipa, išvykoje po pratęsimo 124:113 (27:21, 30:33, 24:27, 27:27, 16:5) palaužusi San Antonijaus „Spurs“ (17/13).

Dar likus žaisti dvi minutes „Nets“ pirmavo dviženkliu skirtumu (108:98), tačiau sustojo puolime, o Lonnie Walkerio ir Patricko Millso tritaškiai grąžino intrigą (104:108). DeMaras DeRozanas šią padidino rezultatyviu prasiveržimu, o dar kartą apsigynus pratęsimą metimu su sirena išplėšė Dejounte Murray‘us.

Vis dėlto po šalto dušo atsigavusi svečių ekipa papildomoje atkarpoje startavo aštuoniais taškais paeiliui ir nurūkę į priekį sugebėjo laimėti dviženkliu skirtumu.

Fantastiškas šiame susitikime buvo Jamesas Hardenas, per 44 minutes pelnęs 30 taškų (9/16 dvitaškių, 3/7 tritaškių, 3/4 baudų metimų), atkovojęs 14 ir perėmęs 2 kamuolius, atlikęs 15 rezultatyvių perdavimų bei 3 kartus prasižengęs.

Kosminiu jo trigubą dublį paverčia tai, kad gynėjas nė karto nesuklydo.

„Nets“ ir toliau žaidžia be Kevino Duranto, tačiau „Spurs“ netekčių gausa atrodo gerokai skaudesnė komandai – padėti negalėjo Rudy Gay‘us, Keldonas Johnsonas, Derrickas White‘as, Devinas Vassellas bei Quinndary Weatherspoonas.

San Antonijuje rungtynės netrukus vyks su gerbėjais. „Spurs“ paskelbė, kad nuo kovo 12-osios tribūnose bus galima užpildyti 3,2 tūkstančio vietų. Žiūrovus nuo šiol įsileis lygiai pusė (15) lygos komandų.

„Nets“: Jamesas Hardenas 30 (14 atk. kam., 15 rez. perd.), Kyrie Irvingas 27 (6 atk. kam., 7 rez. perd., 6/10 tritaškių), Bruce‘as Brownas 23, Nicolas Claxtonas 17 (7/8 dvitaškių), Joe Harrisas 9 (3/8 tritaškių).

„Spurs“: DeMaras DeRozanas 22 (6 atk. kam., 11 rez. perd.), Dejounte Murray‘us (6 atk. kam., 8 rez. perd.) ir Lonnie Walkeris (5/10 tritaškių) po 19, Patrickas Millsas (5 rez. perd., 4/8 tritaškių) ir Jakobas Poeltlas (12 atk. kam., 7/8 dvitaškių) po 14, Trey‘us Lylesas 10 (7 atk. kam.), Luka Šamaničius 8 (5 atk. kam.).