„Nets“ dramą laimėjo žibant K.Irvingui ir nagus prikišus štabo nariui

Sausio 20 d., 07:32
K.Irvingas įsibėgėja (Scanpix nuotr.)

Nelengvą pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pasiekė Bruklino „Nets“ (28/16) ekipa.

Steve‘o Nasho auklėtiniai išvykoje 119:118 (33:28, 41:34, 23:24, 22:32) palaužė Vašingtono „Wizards“ (23/22) klubą.

Rungtynių likimas sprendėsi paskutinėse atakose. Likus žaisti 37 sekundes tritaškiu skirtumą iki minimalaus sumažino Kyle‘as Kuzma (118:119). Ilgą „Nets“ išpuolį Montrezlas Harrellas užbaigė bloku Jamesui Hardenui ir „Wizards“ dar turėjo laiko savo atsakui.

Sergantį Wesą Unseldą prie „Wizards“ vairo pavadavęs Josephas Blairas nusprendė pabandyti prigauti varžovus ir prieš lemiamą ataką neprašė minutės pertraukėlės. Dar vienas K.Kuzmos bandymas skriejo pro šalį, o atkovojus kamuolį puolime iš toli iššovęs Spenceris Dinwiddie taip pat nepataikė ir turėjo susitaikyti su pralaimėjimu.

Ryškiausiu mačo žaidėju tapo Kyrie Irvingas – 38 minutės, 30 taškų (11/15 dvitaškių, 2/8 tritaškių, 2/2 baudų metimų), 3 atkovoti ir perimtas kamuolys, 7 rezultatyvūs perdavimai, po 3 klaidas ir pražangas.

Tik išvykose žaidžiančiam gynėjui tai buvo rezultatyviausias iš penkių šio sezono mačų.

Ketvirtasis rungtynių kėlinys buvo pažymėtas neįprastu incidentu – „Wizards“ ataką nutraukė kamuolį iš užribio kepštelėjęs „Nets“ štabo narys, taip sukeldamas šeimininkų pasipiktinimą.

„Mėgėjų krepšinis. Viskas atrodė būtent taip“, – stebėjosi K.Kuzma.

Bruklino klubas artimiausiu metu turės įprasti verstis be Kevino Duranto, kuris iš rikiuotės iškrito bent 4–6 savaitėms dėl patemptų kelio raiščių.

„Nets“: Kyrie Irvingas 30 (7 rez. perd., 2/8 tritaškių), LaMarcusas Aldridge‘as 27 (6 atk. kam., 11/15 dvitaškių), Jamesas Hardenas 18 (8 atk. kam., 9 rez. perd., 0/5 tritaškių), Patrickas Millsas 17 (5 atk. kam., 5/7 tritaškių), Day‘Ronas Sharpe‘as 14 (6 atk. kam.).

„Wizards“: Bradley Bealas 23 (9 rez. perd.), Kyle‘as Kuzma 16 (6 atk. kam., 5 klaidos), Rui Hachimura (5 atk. kam.) ir Montrezlas Harrellas (6 atk. kam.) po 14, Deni Avdija 13 (5 atk. kam.), Spenceris Dinwiddie 11 (5 rez. perd., 1/6 tritaškių).

„Bružas ir Pulkovskis“: „Neptūno“ ateitis, Blaževičiaus projektas, žaidėjai Žiemelio klubui, Websterio ateitis ir Maksvyčio sprendimo argumentai