Netikėtumas: „Pieno žvaigždės“ Klaipėdoje patiesė „Neptūną“ (31)

Sausio 12 d., 19:10
Ž.Skučas buvo naudingiausias nugalėtojų gretose (BNS nuotr.)
Šaltinis: LKL

Dramatišką ir netikėtą pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe – LKL“) pasiekė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (9/9) klubas, kuris išvykoje 80:77 (15:18, 17:21, 17:17, 31:21) pranoko Klaipėdos „Neptūno“ (14/4) ekipą.

Tomui Lekūnui, likus kiek daugiau nei 2 minutėms, pavyko išlyginti rezultatą (67:67) ir nors Tomas Delininkaitis tritaškiais bandė gelbėti „Neptūną“, svarbų tolimą metimą pataikė Yannickas Franke. T. Lekūnas pirmąsyk nuo mačo pradžios persvėrė rezultatą (74:73), o Y. Franke netrukus sumetė ir baudas, bet Emmanuelis Omogbo suteikė Lorenzo Williamsui progą išlyginti rezultatą trimis baudos metimais.

Šis pataikė du (75:76), o liko tik 7 sekundės. Po greitos pražangos E. Omogbo abu baudos metimus pataikė, Paulius Dambrauskas atsakė tuo pačiu, Jay’aus Threatto nervai taip pat iššūkį atlaikė, o Gytis Masiulis abukart metė pro šalį – 77:80.

„Pieno žvaigždėms“ pirmauti „Neptūnas“ leido tik pačioje rungtynių pradžioje: vėliau iniciatyvą klaipėdiečiai perėmė ir antrajame kėlinyje po atkarpos 14:2 jau buvo priekyje 32:20. Nors „Neptūnas“ ilgą laiką gana stabiliai pirmavo, prabėgus pusei ketvirto kėlinio svečiai ėmė mažinti 10 taškų deficitą – šį spurtą iniciavo Ž. Skučas su E. Omogbo – 62:65.

„Neptūnas“: Tomas Delininkaitis 21 (5/9 tritaškiai), Jerai‘us Grantas 14 (5 atk. kam.), Paulius Dambrauskas 12 (5 atk. kam.), Osvaldas Olisevičius 9.

„Pieno žvaigždės“: Yannickas Franke 16, Emmanuelis Omogbo ir Jay‘us Threttas (7 rez. perd.) po 14, Žygimantas Skučas 11 (6 atk. kam., 21 naud. bal.).