Netikėtų vedlių radusi „AX Armani“ antrą kartą nugalėjo „Panathinaikos“ ekipą (11)

Sausio 9 d., 23:39
S.Rodriguezas sužaidė puikų mačą (Scanpix nuotr.)

Pergalę Eurolygoje pasiekė Artūro Gudaičio atstovaujama Milano „AX Armani“ (10/8) ekipa, kuri namuose 96:87 (19:18, 25:16, 29:23, 23:30) pranoko Atėnų „Panathinaikos“ (10/8) krepšininkus.

Atkakli kova taškas į tašką vyko iki pat antrojo kėlinio pabaigos. Likus žaisti 2 minutėms PAO turėjo 4 taškų deficitą (32:36), bet per likusį laiką šeimininkai pelnė 8 taškus, į kuriuos svečiai atsakė tik dvitaškiu, todėl įpusėjus mačui „AX Armani“ turėjo dviženklį pranašumą – 44:34.

Po didžiosios pertraukos prabėgus 6 minutėms „Panathinaikos“ sugebėjo priartėti – 55:60. Tuomet „dizaineriai“ spurtavo 11:0 ir grėsmingai atitrūko – 71:55. Nors Graikijos klubas turėjo kiek daugiau nei kėlinį tam, kad sugrįžti į kovą dėl pergalės, tačiau jie nesugebėjo sugrąžinti intrigos ir buvo priversti patirti nesėkmę.

12 minučių žaidęs A.Gudaitis pelnė 8 taškus (3/3 dvitaškiai, 2/3 baudos metimai), sugriebė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą, išprovokavo 3 pražangas, sykį suklydo, 4 kartus prasižengė ir surinko 9 naudingumo balus.

Nugalėtojams Sergio Rodriguezas įmetė 22 taškus (4/8 tritaškiai), Keiferis Sykesas – 17 (15 min., 3/6 tritaškiai), Riccardo Moraschini – 12 (5 atk. kam., 18 naud. bal.), Vladimiras Micovas – 11 (3/5 tritaškiai), Michaelas Rollas pridėjo 9 taškus.

Pralaimėjusiems 28 taškus (5/8 tritaškiai) surinko Jimmeras Fredette‘as, 15 – DeShaunas Thomasas, 10 – Konstantinos Mitoglou, 7 – Benjamino Bentilo sąskaitoje. Visiškai iš žaidimo buvo eliminuotas Nickas Calathesas, kuris per 28 minutes pasižymėjo vos 4 taškais (1/10 metimai), bet atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

Užsisakyk Telia TV sporto paketą ir visas Eurolygos rungtynes stebėkite tiesiogiai HD raiška