Nesulaikomas W.Clyburnas atvedė CSKA į pergalę prieš „Olympiacos“ (7)

Spalio 22 d., 21:47
W.Clyburnas buvo sunkiai sustabdomas (Euroleague.net)

Pergalę Eurolygoje pasiekė Maskvos CSKA (4/1) ekipa, kuri savoje arenoje 88:82 (20:25, 28:13, 18:21, 22:23) pranoko Pirėjo „Olympiacos“ (3/2) krepšininkus.

Įspūdingai rungtynes pradėjo „Olympiacos“, kuri jau 5-ąją minutę įgijo dviženklį pranašumą – 15:4. CSKA dar iki kėlinio pabaigos atsitiesė ir sugebėjo deficitą nukirpti per pusę – 20:25. Antrajame ketvirtyje 8 pelnyti taškai be atsako jau leido maskviečiams pirmauti – 28:25. Nors 17-ąją minutę rezultatas buvo lygus (33:33), Dimitrio Itoudžio kariauna spurtavo 7:0 (40:33), o sulig Gabrielio Lundbergo dvitaškiu šeimininkai po pirmos dalies turėjo dviženklę atsargą – 48:38.

Po didžiosios pertraukos viskas ir toliau vyko pagal CSKA planą, o tai leido susikrauti jau 16 taškų persvarą – 66:49. Vis dėlto OLY per paskutines 3 minutes į savąjį krepšį nepraleido nė taško, o pati įmetė 10 ir prieš lemiamas 10 minučių grąžino intrigą – 59:66.

Paskutiniajame kėlinyje Tyleris Dorsey įmetė 4 taškus iš eilės ir dar labiau padidino įtampą – 63:66. CSKA svarbiu metu spurtavo 9:2 ir vėl turėjo dviženklį pranašumą – 75:65. Per likusį laiką svečiai sugrąžinti intrigos nebepajėgė.

Marius Grigonis nežaidė dėl nugaros traumos, o trečiajame ketvirtyje Eurolygoje debiutavo Kennethas Fariedas, kuris per 2 minutes prametė abu dvitaškius, atkovojo kamuolį, sykį prasižengė ir surinko -2 naudingumo balus.

Karjeros Eurolygoje rezultatyvumo rekordą pagerino Tyleris Dorsey, įmetęs 32 taškus. Iki tol jo geriausias rezultatas buvo 30 taškų šių metų sausio 21-ąją į Madrido „Real“ krepšį. Tuomet jis užfiksavo 36 balų naudingumą, kurio šįkart pagerinti nepavyko, nes užfiksavo 34.

CSKA: Willas Clyburnas 29 (6/8 dvitaškiai, 3/8 tritaškiai, 32 naud. bal.), Gabrielis Lundbergas ir Joelis Bolomboy‘us (5 atk. kam.) po 16, Nikita Kurbanovas ir Aleksejus Švedas (3/12 metimai, 1 naud. bal.) po 10.

„Olympiacos“: Tyleris Dorsey 32 (7/10 tritaškiai, 34 naud. bal.), Livio Jeanas-Charlesas 11 (6 atk. kam., 19 naud. bal.), Aleksandras Vezenkovas (5 atk. kam.), Thomasas Walkupas (6 rez. perd.) ir Moustapha Fallas (5 atk. kam., 15 naud. bal.) po 6.

Gairės: olympiacos, cska