Nėra R.Westbrooko – nėra pergalių: ketvirtajame kėlinyje subyrėjusi „Thunder“ pralaimėjo ir Los Andžele (1)

Spalio 20 d., 08:07
D.Galliari pelnė 26 taškus (Scanpix nuotr.)

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse Los Andželo „Clippers“ (1/1) klubas savoje arenoje 108:92 (27:20, 21:26, 23:31, 37:15) pranoko Oklahomos „Thunder“ (0/2) krepšininkus.

Prasidėjus ketvirtajame kėlinyje sužaidė 3 minutes svečiai dar pirmavo – 85:78. Čia pat „Clippers“ laimėjo atkarpą 9:0 ir išsiveržė į priekį – 90:87. Nors „Thunder“ išlygino rezultatą (90:90), per likusias 6 minutes sukrapštė vos 2 taškus ir patyrė nesėkmę net 16 taškų skirtumu.

Kaip ir pirmajame mače prieš Oklando „Golden State Warriors“, taip ir šiame susitikime Oklahomos ekipa vertėsi be savo ryškiausios žvaigždės Russello Westbrooko.

Nugalėtojams Danilo Gallinari (4/5 tritaškiai, 5 atk. kam.) ir Tobiasas Harrisas (10 atk. kam.) pelnė po 26 taškus, Louisas Williamsas – 17, Bobanas Marjanovičius pridėjo 13 (15 min., 5 atk. kam.).

Pralaimėjusiems 20 taškų (7/27 metimai, 8 atk. kam.) įmetė Paulas George‘as, 17 – Stevenas Adamsas (18 atk. kam.), 12 – Raymondas Feltonas, 10 pridėjo Alejandro Abrinesas.

Gairės: nba, clippers, thunder