Nepataikytas D.DeRozano baudos metimas kainavo rungtynes San Antonijaus klubui (2)

Sausio 28 d., 08:43
D.DeRozanas lemiamu metu nesužibėjo (Scanpix nuotr.)

Apmaudžią nesėkmę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) patyrė San Antonijaus „Spurs“ (20/26) ekipa, išvykoje 109:110 (28:21, 20:29, 37:25, 24:35) nusileidusi Čikagos „Bulls“ (19/30) klubui.

Abi rungtynių puses geriau pradėjo „Spurs“, tačiau „Bulls“ abu kartus atsisakė pasiduoti. Antrasis šeimininkų sugrįžimas net buvo sėkmingesnis, nes Zacho LaVine‘o baudų metimai likus žaisti 2 sekundes išvedė juos į priekį (110:108).

Komandos tada spėjo surengti po vieną minutės pertraukėlę, o desperatiška lemiama „Spurs“ ataka baigėsi Kriso Dunno pražanga prieš DeMarą DeRozaną. Šis turėjo šansą baudų metimais išplėšti pratęsimą, tačiau pataikęs pirmąjį prametė antrąjį ir liko be nieko.

Tiesa, visas rungtynes komandą tempusį gynėją dėl nesėkmės kaltinti yra sunku. D.DeRozanas iš viso per 36 minutes pelnė 36 taškus (11/21 dvitaškių, 14/17 baudų metimų), atkovojo 10 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 3 sykius suklydo ir kartą prasižengė.

Puikų pasirodymą surengė ir LaMarcusą Aldridge‘ą starto penkete pakeitęs Jakobas Poeltlas. Kol vienas lyderių gydosi patemptą nykštį, austras surinko dvigubą dublį – 16 taškų ir 13 atkovotų kamuolių.

Rungtynių pradžioje tylos minutes ir specialiu vaizdo reportažu buvo pagerbtas Kobe Bryantas. Komandos mačą pradėjo pažeisdamos 8 ir 24 sekundžių taisykles, o gerbėjai ant grindinio šalia arenos kreida užrašė žinutes išėjusiai legendai.

„Niekada nebus antro Kobe. Gali būti tik vienas toks žmogus. Jis palietė labai daug gyvenimą, pakeitė krepšinį ir ne tik“, – su K.Bryantu atsisveikino Z.LaVine‘as.

„Spurs“: DeMaras DeRozanas 36 (14/17 baud. met., 10 atk. kam.), Patrickas Millsas 25 (6/12 tritaškių), Jakobas Poeltlas 16 (13 atk. kam., 3 blokai, 2/8 baud. met.), Trey‘us Lylesas 10 (8 atk. kam.).

„Bulls“: Zachas LaVine‘as 23 (3/9 tritaškių, 6 atk. kam.), Denzelis Valentine‘as 16 (4/6 tritaškių), Thaddeusas Youngas (9 atk. kam.) ir Tomašas Satoransky (6 rez. perd.) po 13, Luke‘as Kornetas 12 (9 atk. kam.), Coby White‘as 11 (6 atk. kam.), Krisas Dunnas 10 (6 atk. kam., 8 rez. perd., 3 per. kam.).