Nenuilstantis J.Butleris: po pralaimėto finalo – tiesiai į treniruočių salę (13)

Spalio 13 d., 08:26
J.Butleris nesirengia ilsėtis (Scanpix nuotr.)

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) finalas baigėsi Los Andželo „Lakers“ triumfu. Kalifornijos ekipa Orlando „burbule“ vykusioje serijoje 4:2 palaužė Majamio „Heat“.

Pirmą kartą NBA finale žaidęs „Heat“ lyderis Jimmy Butleris savo kailiu įrodinėja, kad apetitas auga bevalgant. Visas jėgas atidavęs ir serijos pabaigoje atrodęs vizualiai išsekęs atletas iškart pradėjo pasirengimą naujam sezonui ir grįžo į treniruoklių salę.

J.Butleris socialiniuose tinkluose pasidalino treniruotės akimirka bei teigė net nesiruošiantis sustoti.

„Dėkoju Majamiui ir visai komandos organizacijai, treneriui Spoelstrai, visam štabui bei komandos draugams už puikų pirmąjį sezoną. Vertinu gautą meilę ir palaikymą iš gerbėjų. Patikėkite, mes dar sugrįšime“, – teigė J.Butleris.

„Heat“ žvaigždė finalo serijoje vidutiniškai sužaisdavo 43 minutes, o lemiamuose mačuose praktiškai nesiilsėjo. Penktosiose rungtynėse jis ant parketo praleido 47 minutes, šeštosiose – 45.

Finalo serijoje 31 metų 201 cm ūgio J.Butleris rinko 26,2 taško (22 procentai tritaškių), 8,3 atkovoto kamuolio ir 9,8 rezultatyvaus perdavimo. Tai gerokai pralenkė jo reguliariojo sezono statistiką – 34 minutės, 19,9 taško (33 procentai tritaškių), 5,1 atkovoto kamuolio ir 3,7 rezultatyvaus perdavimo.