Neišgelbėjo ir D.Sabonio trigubas dublis – „Pacers“ sezonas baigėsi triuškinančia nesėkme (32) FOTOGALERIJA

Gegužės 21 d., 05:17
D.Sabonio sezonas yra baigtas (Scanpix nuotr.)

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) sezonas baigėsi už atkrintamųjų borto likusiai Indianos „Pacers“ ekipai su Domantu Saboniu.

Nate‘o Bjorkgreno auklėtiniai lemiamame „play-in“ turnyro mače išvykoje net 115:142 (29:30, 23:36, 31:48, 32:28) nusileido Vašingtono „Wizards“ klubui.

Dar iki ilgosios pertraukos šeimininkai atitrūko 66:52, o trečiajame kėlinyje Indianos klubo duobė pagilėjo dvigubai, taip prarandant visus šansus žengti tolyn.

Dėl nesėkmės sunku kaltinti D.Sabonį, kuris atliko dar vieną trigubą dublį – 32 minutės, 19 taškų (7/13 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 2/4 baudų metimų), 11 atkovotų kamuolių, 10 rezultatyvių perdavimų, 2 perimti kamuoliai, 5 klaidos ir 6 pražangos.

Šeštąją pražangą puolime gavęs lietuvis save iš žaidimo eliminavo dar likus žaisti 9 minutes, nors rungtynių likimas tuomet jau buvo aiškus (89:118).

Tuo tarpu „Wizards“ gretose universalumu vėl žibėjo Russellas Westbrookas, per 33 minutes pelnęs 18 taškų (6/12 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 6/9 baudų metimų), atkovojęs 8 kamuolius, atlikęs 15 rezultatyvių perdavimų, perėmęs kamuolį, 3 kartus suklydęs ir 2 sykius prasižengęs.

Vašingtono ekipa tokiu būdu išsaugojo reguliariajame sezone užimtą aštuntąją vietą Rytų konferencijoje ir atkrintamosiose startuos serija iki keturių pergalių prieš Filadelfijos „76ers“.

Dabar beliko išsiaiškinti paskutinį atkrintamųjų dalyvį – dėl aštuntosios vietos Vakarų konferencijoje susigrums Jono Valančiūno atstovaujami Memfio „Grizzlies“ ir Stepheno Curry vedami San Fransisko „Golden State Warriors“.

„Pacers“: Malcolmas Brogdonas 24 (4/9 tritaškių), Domantas Sabonis 19 (11 atk. kam., 10 rez. perd.), Kelanas Martinas (5 atk. kam., 3/8 tritaškių) ir Dougas McDermottas (3/7 tritaškių) po 13, Cassiusas Stanley 11, Oshae‘us Brissettas 10 (6 atk. kam.).

„Wizards“: Bradley Bealas 25 (5 atk. kam., 4/7 tritaškių), Rui Hachimura ir Russellas Westbrookas (8 atk. kam., 15 rez. perd.) po 18, Danielis Gaffordas 15 (13 atk. kam.,  5 blokai), Raulis Neto 14, Anthony Gillas 10 (2/2 dvitaškių, 2/2 tritaškių), Davis Bertanis (2/6 tritaškių) ir Robinas Lopezas po 9.

Bružo ir Pulkovskio podkastas: kuo skiriasi M.Schillerio ir Šaro treniruotės?. Spausk ir žiūrėk >>