NBA klubai rengdamiesi naujokų biržai pasitelkia ir IQ testus (4)

Birželio 1 d., 09:15
L.Ballui veikiausiai teko pademonstruoti ir intelektinius sugebėjimus
L.Ballui veikiausiai teko pademonstruoti ir intelektinius sugebėjimus
Šaltinis: Krepsinis.net

Koronavirusas sujaukė ne tik šį Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) sezoną, bet ir tolimesnius ateities planus. Pavyzdžiui, naujokų biržos pasirinkimai bus atliekami turint gerokai mažiau informacijos.

Šį tarpsezonį nebus rengiamos talentų stovyklos, kuriose būtų oficialiai matuojami jų fiziniai duomenys, o skautai galėtų perspektyviausius vaikinus stebėti gyvai. Klubų atstovams teks pasitenkinti jau sukaupta medžiaga ir nuotoliniais vaizdo pokalbiais.

Kai kurie NBA klubai į tai pažvelgė kūrybiškai. Žurnalistas Jonathanas Wassermanas atskleidė, kad kai kuriems jaunuoliams teko pademonstruoti savo protinius sugebėjimus.

„Kai kurios komandos vaizdo pokalbių metu pateikia jaunuoliams tam tikros formos „IQ testus“. Matuojamas laikas atletams atpažįstant formas, skaičius, renkant atvaizdų poras ir tikrinant jų atmintį. „Warriors“, „Timberwolves“, „Hornets“, „Raptors“ ir „Celtics“ tai išbandė“, – teigė J.Wassermanas.

REKLAMA

NBA klubų noras bent apytiksliai išmatuoti jaunuolių sprendimų priėmimo greitį yra suprantamas – aikštėje šios savybės yra išties svarbios.

Jaunieji krepšininkai jau pateikė paraiškas NBA naujokų biržai, tačiau ši įvyks gerokai vėliau nei įprastai. Planuojama ją vykdyti iškart po sezono pabaigos, o tai veikiausiai nutiks vasaros pabaigoje arba rudens pradžioje.

Padėkite mums kurti gerą turinį - tapkite Krepsinis.net rėmėju >>


4 komentarai
Naujausi komentarai (4)
Geriausiai ivertinti (4)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti

Tau gali patikti