N.De Colo buvo itin nykus, CSKA triumfavo po metimo paskutinę akimirką (7) epizodo VIDEO, FOTOGALERIJA

Kovo 19 d., 21:00
C.Higginsas nukalė pergalę savo komandai (Scanpix nuotr.)

Dramatišką pergalę Eurolygoje iškovojo Dimitrio Itoudžio treniruojami Maskvos CSKA (21/6) krepšininkai.

Rusijos klubas išvykoje po labai atkaklios kovos 80:78 (15:20, 25:15, 21:23, 19:20) nugalėjo namuose vos trečią kartą šiame sezone suklupusią Stambulo „Anadolu Efes“ (17/10) ekipą.

Ketvirto kėlinio pabaigoje CSKA sužaidė sėkmingą atkarpą, kurią vainikavo Willo Clyburno dvitaškis, suteikęs svečiams 9 taškų pranašumą – 72:63. Vis dėlto šeimininkai netrukus pataikė du tolimus metimus, o 38-ąją minutę po Vasilije Micičiaus metimo visiškai priartėjo – 73:74.

Kiek vėliau Cory Higginsas įmetė dvitaškį, tačiau paskutinės minutės pradžioje Krunoslavas Simonas tritaškiu išlygino rezultatą – 76:76. Likus 5 sekundėms, „Anadolu Efes“ klubo veteranas vėl atstatė pusiausvyrą, kai realizavo abu baudų metimus.

Mačo didvyriu tapo C.Higginsas, priešpaskutinę susitikimo sekundę pataikęs dvitaškį ir kaip reikiant apkartinęs 400-ąsias Stambulo klubo rungtynes Eurolygoje.

Šiame mače labai nykiai pasirodė CSKA komandos lyderis Nando De Colo. Prancūzas per 23 minutes pelnė vos 5 taškus ir surinko 6 naudingumo balus.

„Anadolu Efes“: Bryantas Dunstonas 19 (8/10 dvitaškiai, 9 atk. kam.), Krunoslavas Simonas 13 (3/6 dvitaškiai, 7 atk. kam.), Shane'as Larkinas 11 (3/7 tritaškiai), Brockas Motumas 9.

CSKA: Cory Higginsas 19 (7/9 dvitaškiai), Kyle'as Hinesas 15 (7/7 dvitaškiai), Willas Clyburnas 10 (8 atk. kam.),... Nando De Colo 5 (5 rez. perd., 4 kl.).