Mirė 100 metų sulaukęs ir nuo pat NBA įkūrimo dirbęs apžvalgininkas (3)

Spalio 19 d., 09:19
S.Hartmanas visą gyvenimą paskyrė sportui (Scanpix nuotr.)
S.Hartmanas visą gyvenimą paskyrė sportui (Scanpix nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Sporto pasaulis atsisveikina su milžinišką žinių bagažą sukaupusiu ir net 100 metų sulaukusių Sidu Hartmanu. Apie tėvo mirtį pranešė jo pėdomis pasekęs sūnus Chadas Hartmanas.

Ilgametis sporto apžvalgininkas visą gyvenimą darbavosi Minesotoje, kur nušvietė krepšinio ir amerikietiško futbolo komandų pasiekimus. Jam teko dirbti su abiem šios valstijos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) klubais – Mineapolio „Lakers“ ir Minesotos „Timberwolves“.

S.Hartmanas yra baltiškos kilmės, nes jo tėvas į Jungtines Amerikos Valstijas (JAV) emigravo iš Rusijos, o mama – iš Latvijos. Aistra sportui jo širdyje liepsnojo nuo itin ankstyvo amžiaus.

Vos būdamas devynerių S.Hartmanas pradėjo pardavinėti laikraščius, vėliau dėl šio darbo paliko mokyklą nebaigęs net dešimtos klasės.

REKLAMA

Pirmasis S.Hartmano straipsnis pasirodė dar 1945-aisiais, iškart po antrojo pasaulinio karo, o savo profesiją jis puoselėjo iki pat mirties. NBA rungtynes jis aprašė nuo pat lygos įsikūrimo, kai „Lakers“ gretose siautė pirmoji lygos žvaigždė George'as Mikanas. Keistas sutapimas – šimtasis jo gimtadienis (kovo 15-ąją) sutapo su sporto nutraukimu prasidėjus koronaviruso pandemijai, tačiau ir tada jis nenustojo rašyti, po savo vardu iš viso sukaupęs net 21 149 straipsnius.

Užuojautą tikrai legendai bei jo šeimai suskubo pareikšti ir jo mylimos „Timberwolves“ ekipos atstovai.

 

Padėkite mums kurti gerą turinį - tapkite Krepsinis.net rėmėju >>


3 komentarai
Naujausi komentarai (3)
Geriausiai ivertinti (3)
PRO komentarai (1)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti