„Metropolitans 92“ tapo pirmenybių lydere, V.Wembanyama toliau siautėja (21)

Lapkričio 27 d., 10:36
V.Wembanyama vėl siautėjo (Scanpix nuotr.)

Pergalę Prancūzijos lygoje pasiekė Paryžiaus „Metropolitans 92“ (9/1) ekipa, kuri išvykoje 92:78 pranoko Nansi SLUC (4/6) krepšininkus bei tapo pirmenybių lydere.

Vėl nesulaikomas buvo Victoras Wembanyama, kuris per 33 minutes pelnė 30 taškų (8/15 dvit., 1/4 trit., 11/16 baudos metimai), sugriebė 15 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus ir surinko 34 naudingumo balus.

Jaunuolis (24,2 tšk.) pirmauja lygoje pagal renkamus taškus ir yra neprilygstamas pagal blokuojamus metimus – po 3 per susitikimą.

Jam geriausiai talkino 17 taškų įmetęs Bandja Sy. Pralaimėjusiems Anthony Labanca įmetė 18 taškų, Luke‘as Fischeris ir Stephane‘as Gombauldas surinko po 13.

„Ilgoji pertrauka“: „Žalgirio“ aštuoneto šansai, nurašytos komandos, svarbų „X faktorių“ turinti ekipa, blogiausi treneriai, neįdomiausios stebėti ekipos ir kaip atrodys atkrintamųjų poros

Gairės: wembanyama