Mero pasmerkto „Lietuvos ryto“ laukia Vilniaus savivaldybės atkirtis (52)

Birželio 16 d., 12:20
Klubo rezultatai pro akis nepraslys (Rokas Lukoševičius, Fotodiena.lt)
Klubo rezultatai pro akis nepraslys (Rokas Lukoševičius, Fotodiena.lt)

Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandos vadovų laukia rimtas pokalbis su Vilniaus miesto savivaldybės atstovais. Temos jame nusimato trys: klubo rezultatai, susidomėjimas krepšiniu Vilniuje bei pasaulį apskriejęs Gedvydo Vainausko rasistinis pasisakymas.

Nepaisant nuolat esančių didelių ambicijų, šį sezoną Lietuvos krepšinio lygoje („Tete-a-Tete Casino“ LKL) sostinės klubas liko trečias ir tokie rezultatai pasiuntė signalą Vilniaus savivaldybei, kuri kasmet „Lietuvos rytui“ skiria po maždaug milijoną eurų.

Vis tik sostinės vicemeras Linas Kvedaravičius teigė, kad bronza LKL nėra didžiausia problema.

„Sporte būna visko: gali likti trečias, antras, pirmas, bet kalba eina apie kitus dalykas. Krepšinis turi būti populiarus Vilniuje, o žiūrovų mažėjimas arenoje kelia nerimą. Reikia stipriai dirbti su klubo vadyba ir įnešti naujovių“, – sakė L.Kvedaravičius

REKLAMA

Šį sezoną į didžiausio Lietuvos miesto areną stebėti LKL rungtynių rinkdavosi vidutiniškai po 2373 žmones. Pagal lankomumą LKL „Lietuvos rytas“ buvo ketvirtas“. Palyginimui, pirmaujantis Klaipėdos „Neptūnas“ rinko po 4340 sirgalių.

Vilniaus savivaldybė gali rimtai reaguoti į komandos situaciją bei taip pat neslepia, kad nepraleis pro akis ir prezidento G.Vainausko pasisakymo apie tai, kad komandoje nevalia turėti daugiau dviejų juodaodžių, nes vėliau jie ima sudaryti gaują.

Toks G.Vainausko išsišokimas sulaukė reakcijos iš daugybės krepšininkų, buvusių klubo legionierių bei užsienio žiniasklaidos. Savo „Facebook“ paskyroje tai pakomentavo ir Vilniaus meras Remigijus Šimašius.

„Kaip Lietuvos liberalų sąjūdžio pirmininkas, Vilniaus meras ir Lietuvos pilietis, aš kategoriškai smerkiu visas rasizmo apraiškas. Šiuolaikinėje visuomenėje jos neturi vietos ir mūsų miestas, ūsų šalis neturi būti asocijuojama su tokiais dalykais“, – dviem kalbomis savo poziciją aiškiai išdėstė R.Šimašius.

L.Kvedaravičius pripažino, kad G.Vainausko pasisakymas turės įtakos savivaldybės pozicijai ir sostinės mero citata puikiai atspindi visos savivaldybės nuomonę.

REKLAMA

Tačiau ar „Lietuvos rytui“ gresia paramos mažinimas?

L.Kvedaravičius teigia, kad tai kol kas lieka neaišku. „Dėl mažinimo nieko negirdėjau ir negaliu tiksliai pasakyti, tačiau klubo rezultatus ir poelgius tikrai vertinsime“, – dėstė vicemeras.

Savivaldybei esant klubo dalininke, akivaizdu, kad paramos sumažinimas būtų realiausia ir akivaizdžiausia reakcija į sostinės komandos pasiekimus. 

Bružo ir Pulkovskio podkastas: atsakymai į patronų klausimus. Spausk ir žiūrėk >>


52 komentarai
Naujausi komentarai (52)
Geriausiai ivertinti (52)
PRO komentarai (10)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Naujausios