„Maccabi“ dėl piršto lūžio mėnesiui neteko aukštaūgio (2)

Gruodžio 5 d., 13:07
R.Sorkinas iškrito iš rikiuotės (Scanpix nuotr.)

Tel Avivo „Maccabi“ gretose traumos ir toliau neapleidžia priekinės linijos.

Rungtynėse prieš Madrido „Real“ susižeidė Romanas Sorkinas. Po detalesnių tyrimų jam nustatytas nykščio lūžis, dėl kurio jis žaisti negalės 3–5 savaites.

Debiutinį sezoną Eurolygoje žaidžiantis 25 metų 208 cm ūgio puolėjas per 9 minutes renka 3,1 taško, 2,6 atkovoto kamuolio, 0,2 rezultatyvaus perdavimo bei 3,9 naudingumo balo.

Izraelio pirmenybėse jam tenka didesnė rolė – 24 minutės, 9,7 taško, 4,1 atkovoto kamuolio, 0,9 rezultatyvaus perdavimo bei 11,4 naudingumo balo.

Baltarusijoje gimęs izraelietis po studijų Oregono universitete trejus metus vilkėjo Haifos „Maccabi“ marškinėlius ir į Tel Avivą persikėlė tik praėjusią vasarą.

„Maccabi“ trijų pralaimėjimų Eurolygoje seriją ketvirtadienį mėgins nutraukti namų maču prieš Kazanės „Unics“.