„Maccabi“ atkrintamųjų lenktynėse išliko po šalto dušo palaužusi R.Kurtinaičio auklėtinius (3) 3 VIDEO

Kovo 22 d., 20:55
J.Pargo gali džiaugtis pergale

Pergalę Eurolygoje iškovojo Tel Avivo „Maccabi“ (13/15) ekipa, išvykoje 76:71 (15:24, 25:15, 19:16, 17:16) nugalėjusi Maskvos srities „Chimki“ (9/19).

„Chimki“ daug solidžiau pradėjo mačą, vos per puspenktos minutės įgydama dviženklį pranašumą – 12:2. Skirtumas tarp komandų net ūgtelėjo po Aleksejaus Švedo tritaškio kėlinio viduryje (19:5), tačiau „Maccabi“ atsakė savo spurtu in antrame kėlinyje jau kvėpavo rusams į nugaras (24:26).

Dar iki ilgosios pertraukos „Maccabi“ spėjo ir išlyginti rezultatą, o į rūbinę išsinešė taško pranašumą (40:39). Trečiame ketvirtyje jau Tel Avivo ekipa truktelėjo į priekį (59:51), tačiau atsiliekanti komanda su savo statusu ir vėl ilgai nesitaikstė.

Skirtumas sumenko, bet „Maccabi“ laikėsi priekyje 4–6 taškų atstumu, kol artimu metimu jį sumažino Jordanas Mickey (69:71). Vis dėlto Scottie Wilbekinas ir Jeremy Pargo tada pelnė greitus taškus ir „Chimki“ iš šios duobės jau nebeišsikapstė.

Ši pergalė leido „Maccabi“ išlikti atkrintamųjų lenktynėse ir toli į priekį nepaleisti Kauno „Žalgirio“. Tuo tarpu „Chimki“ su atkrintamųjų šansais buvo atsisveikinę dar iki šių rungtynių.

Tai buvo jau šeštoji Rimo Kurtinaičio auklėtinių nesėkmė Eurolygoje iš eilės. Nuo tada, kai lietuvis perėmė komandos vairą, Eurolygoje pergalių ir pralaimėjimų santykis siekia 2/7. Iki tol jis buvo 7/12.

Tel Avivo klubas šiame mače vertėsi be svarbaus žaidėjo – į gimtąsias Jungtines Amerikos Valstijas (JAV) dėl sunkios mamos ligos grįžo DeAndre Kane‘as.

Šiam mačui teisėjavo ispanas Miguelis Angelis Perezas, portugalas Fernando Rocha ir serbas Milanas Nedovičius.

„Chimki“: Aleksejus Švedas 17 (2/10 dvitaškių, 3/10 tritaškių), Jordanas Mickey 14, Malcolmas Thomasas 12 (8 atk. kam.), Andrejus Zubkovas 9 (7 atk. kam.).

„Maccabi“: Michaelas Rollas 17 (5/7 tritaškių), Johnny O‘Bryantas 16 (11 atk. kam., 2/7 tritaškių), Angelo Caloiaro 13 (9 atk. kam., 4 rez. perd.), Jeremy Pargo 12 (2/5 tritaškių, 5 rez. perd.).