M.Kupšas Kinijoje buvo pristabdytas galingos priekinės linijos (6)

liepos 12 d., 12:36
M.Kupšas Kinijoje buvo gerokai pristabdytas (nuotr. Instagram)

Kinijoje vasarą leidžiantis Mindaugas Kupšas patyrė dar vieną pralaimėjimą su Čongčino „Sanhai Lanling“ (2/11) ekipa, kuri 99:111 nusileido Guangsi „Weizhuang“ (11/2) klubui.

Šiose rungtynėse lietuvį kiek sulėtino galinga varžovų priekinė linija – 226 cm ūgio indas Simas Bhullaras ir su NBA sietas, tačiau sudėtingos genetinės ligos pristabdytas Isaiah Austinas.

M.Kupšas per 29 minutes pelnė 11 taškų (4/11 dvitaškių, 3/5 baudų metimų), atkovojo 11 kamuolių, perėmė kamuolį, blokavo metimą, sau ir varžovams uždirbo po 3 pražangas bei surinko 15 naudingumo balų.

Jo ekipą į priekį vedė 24 taškus pelnęs Thaddus McFaddenas ir 20 pridėjęs Xu Zhoushunas.

Tuo tarpu varžovus į priekį vedė I.Austinas, per 48 minutes pelnęs 42 taškus, atkovojęs 12 kamuolių, atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus, išprovokavęs 9 pražangas bei surinkęs 50 naudingumo balų. S.Bhullaras pelnė 13 taškų ir atkovojo 17 kamuolių.