M.Kačinas sublizgėjo Ispanijoje, S.Jasaitis buvo kuklesnis

Spalio 7 d., 08:49
M.Kačinas buvo itin rezultatyvus

Pergalę antrojoje Ispanijos lygoje iškovojo Palensijos „Chocolates Trapa“ (1/1) ekipa, 80:79 (15:20, 22:10, 29:24, 14:25) palaužusi Palmos „B The Travel Brand“ (0/2) klubą.

Nugalėtojų gretose sužibėjo per 29 minutes 17 taškų (3/3 dvitaškių, 2/2 tritaškių, 5/8 baudų metimų) pelnęs Mindaugas Kačinas. Jis taip pat atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, po kartą perėmė ir prarado kamuolį, 2 kartus prasižengė bei surinko 21 naudingumo balą.

Jo komandos draugas Simas Jasaitis per 22 minutes pelnė 8 taškus (1/2 dvitaškių, 2/4 tritaškių), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus pažeidė taisykles bei surinko 12 naudingumo balų. Jam esant aikštėje Palensijos klubas įmetė net 20 taškų daugiau nei varžovai.

Lietuviams geriausiai talkino 21 tašką pelnęs Kevinas Larsenas (8/14 dvitaškių) ir 15 pridėjęs buvęs Klaipėdos „Netpūno“ snaiperis Travisas Baderis.

Palmos klubui 16 taškų surinko Erikas Quintela, 12 – Joanas Bivia, 11 – Thomasas Broplehas.