M.Jameso vedamos CSKA pergalę Vilerbane aptemdė W.Clyburno trauma (5) FOTOGALERIJA

Gruodžio 22 d., 23:35
M.Jamesas surinko 31 tašką (BNS nuotr.)

Sudėtingą pergalę išvykoje pasiekė Eurolygos lyderė Maskvos CSKA (13/3) ekipa, kuri 87:78 (21:15, 25:26, 20:19, 21:18) nugalėjo Vilerbano ASVEL (5/10) krepšininkus.

Pirmajame kėlinyje užtikrinčiau atrodė CSKA komanda, kuri likus pusantros minutės įgijo 9 taškų atotrūkį – 19:10. ASVEL varžovus praktiškai pasivijo antrajame ketvirtyje prabėgus minutei (19:23), bet maskviečių atkarpa 7:0 leido jiems pirmą kartą susikrauti dviženklį pranašumą – 30:19. 16-ąją minutę praraja tarp komandų buvo pasiekusi net 15 taškų (42:27), tačiau šeimininkai pataikė 4 tritaškius iš eilės ir į pertrauką išėjo atsilikdami vos 5 taškais – 41:46.

Po didžiosios pertraukos prabėgus 3 minutėms ASVEL deficitas ištirpo iki vieno taško – 49:50. CSKA greitai smogė atgal – 59:51. Trečiojo kėlinio pabaigoje susižeidė Mike‘as Jamesas, bet jis ant parketo grįžo ketvirtajame, kai kojos traumą patyrė Willas Clyburnas ir jam susitikimas buvo baigtas.

Net ir be savo lengvojo krašto likusi CSKA laimėjo atkarpą 7:0, kuri leido susigrąžinti dviženklį atotrūkį (83:72) ir ramiai užbaigti rungtynes.

ASVEL: Guerschonas Yabusele 16 (3/5 tritaškiai, 5 atk. kam.), Allerikas Freemanas 13 (3/5 tritaškiai), Davidas Lighty 12 (6 atk. kam.), Norrisas Cole‘as 9 (1/5 tritaškiai), Ismaelis Bako 8.

CSKA: Mike‘as Jamesas 31 (3/11 tritaškiai, 6 rez. perd., 24 naud. bal.), Nikola Milutinovas 17 (14 atk. kam., 30 naud. bal.), Tornike Shengelia 13, Darrunas Hilliardas 11 (1/5 tritaškiai).

Gairės: eurolyga, cska, asvel