Lyderius taupę „Jazz“ atidavė J.Valančiūno klubui nepalankią pergalę

Rugpjūčio 7 d., 22:31
D.White'as tapo mačo MVP (Scanpix nuotr.)

Pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo San Antonijaus „Spurs“ (30/38) klubas, Orlande 119:111 (36:27, 24:23, 36:34, 23:27) palaužęs Jutos „Jazz“ (43/26) ekipą.

Rungtynės prasidėjo lygiai, o vėliau iniciatyvą į savo rankas paėmė San Antonijaus klubas. Tarp komandų laikėsi stabilus 7–10 taškų skirtumas.

Ketvirtajame kėlinyje likus žaisti pustrečios minutės „Jazz“ ataką nutraukė Juwano Morgano kelio trauma, o „Spurs“ liko priekyje – 116:109. Tada per rankas iš toli pataikė Derrickas White‘as, o Jutos klubas jau nebeatsitiesė.

„Jazz“ šiame mače pataupė lyderius – ant parketo nepasirodė rezultatyviausi komandos žaidėjai Donovanas Mitchellas, Rudy Gobertas ir Mike‘as Conley.

Jutos klubas jau yra užsitikrinęs vietą atkrintamosiose, todėl aiškios motyvacijos neturi. Tuo tarpu „Spurs“ krepšininkai dar kovoja dėl vietos tarp aštuonių geriausių Vakaruose, todėl į rungtynes įdeda daugiau pastangų. Teksaso ekipa dar priartėjo iki vietą atkrintamosiose ginančių Memfio „Grizzlies“ (32/37).

„Jazz“: Jordanas Clarksonas 24 (4/9 tritaškių), Tony Bradley 15 (11 atk. kam., 6/8 dvitaškių), Miye‘us Oni (7 atk. kam.) ir Emanuelis Mudiay‘us (5 rez. perd., 4/13 metimų) po 14, Joe Inglesas 12 (4/6 tritaškių).

„Spurs“: Derrickas White‘as 24 (6 atk. kam., 4/9 tritaškių), Jakobas Poeltlas 19 (10 atk. kam.), Rudy Gay‘us (7 atk. kam.) ir Lonnie Walkeris po 14, DeMaras DeRozanas 13 (5 rez. perd.), Dejounte Murray‘us 11 (6 atk. kam., 6 rez. perd.).