Lyderio regalijas perėmęs P.George'as išsivežė kritinę pergalę iš Jutos (16) FOTOGALERIJA

Birželio 17 d., 08:05
P.George'as perėmęs lyderio vaidmenį nenuvylė (Scanpix nuotr.)

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) Vakarų konferencijos pusfinalio serijos eigą perlaužė Los Andželo „Clippers“ ekipa.

Kalifornijos klubas išvykoje 119:111 (36:37, 24:28, 32:18, 27:28) palaužė Jutos „Jazz“ ir serijoje iki keturių pergalių atsiplėšė 3:2.

Nerezultatyviame ketvirtajame kėlinyje „Clippers“ ilgai laikė dviženklį pranašumą, tačiau likus žaisti 6 minutes Donovanas Mitchellas dvitaškiu su pražanga sumažino deficitą iki vieno metimo – 97:100. Vis dėlto likus minutei Paulas George‘as dvitaškiu su pražanga pavertė svečių situaciją patogesne – 113:106.

Desperatiški „Jazz“ tolimi metimai bandant gelbėtis skriejo pro šalį, o svečiai pergalę tvirtino baudų metimais.

Los Andželo klubas atsilaikė net ir be savo žvaigždės Kawhi Leonardo, kuris patyrė neapibrėžtą kelio traumą ir gali praleisti visą likusią seriją.

Lyderio regalijas solidžiai perėmė P.George‘as – 40 minučių, 37 taškai (9/13 dvitaškių, 3/9 tritaškių, 10/11 baudų metimų), 16 atkovotų kamuolių, 5 rezultatyvūs perdavimai, perimtas kamuolys, 2 blokai, 5 klaidos ir 4 pražangos.

Šeimininkai šiame mače pasirinko taktiką gyventi ir mirti ties tritaškio linija. Tolimus metimus (20/54, 37 procentai) Jutos ekipa laidė dvigubai dažniau nei dvitaškius (16/26, 62 procentai).

Šeštasis serijos mačas jau vyks Los Andžele, o reguliariojo sezono nugalėtojais tapę „Jazz“ klysti nebegalės.

„Clippers“: Paulas George‘as 37 (16 atk. kam., 5 rez. perd., 3/9 tritaškių), Marcusas Morrisas 25 (3/4 tritaškių), Reggie Jacksonas 22 (3/8 tritaškių), Terance‘as Mannas13 (1/5 tritaškių), Nicolas Batumas 9 (7 atk. kam., 4 per. kam.).

„Jazz“: Bojanas Bogdanovičius 32 (9/17 tritaškių), Donovanas Mitchellas 21 (5 atk. kam., 5 rez. perd., 4/14 tritaškių), Rudy Gobertas 17 (10 atk. kam.), Jordanas Clarksonas 15 (4/9 tritaškių), Joe Inglesas (6 atk. kam., 6 rez. perd.) ir Royce‘as O‘Neale‘as (7 atk. kam.) po 12.