Lyderio neradęs „Real“ dramatiškai nusileido svečiams iš Belgrado (13)

Sausio 18 d., 22:05
C.Waldenas buvo sunkiai sulaikomas (Euroleague.net)

Netikėtą pergalę Eurolygoje pasiekė Belgrado „Crvena Zvezda“ (7/13), išvykoje 79:77 (23:21, 22:19, 21:18, 13:19) palaužusi Madrido „Real“ (13/7) ekipą.

Iki ilgosios pertraukos aikštėje siautėjo 16 taškų surinkęs Corey Waldenas, kuris leido Serbijos klubui laikytis priekyje – 45:40.

Vėliau šeimininkams niekaip nesisekė perlaužti mačo eigos, nors likus žaisti 33 sekundes Jaycee Carrollas baudų metimais sumažino skirtumą iki trijų taškų (75:78). Po Quino Colomo klaidos Nicolas Laprovittola išprovokavo penktąją C.Waldeno pražangą bei likus žaisti 6 sekundes sumažino skirtumą iki minimalaus (77:78).

Q.Colomas tada pataikė tik vieną baudos metimą, o lemiamą metimą atlikęs J.Carrollas nepataikė iš vidutinio nuotolio.

Rungtynių žvaigžde tapęs C.Waldenas iš viso per 23 minutes pelnė 18 taškų (3/6 dvitaškių, 3/6 tritaškių, 3/4 baudų metimų), atkovojo 3 kamuolius, blokavo metimą, kartą suklydo ir išnaudojęs pražangų limitą surinko 14 naudingumo balų.

Tuo tarpu Madrido klubas viso mačo metu nerado aiškiai išreikšto lyderio – nė vienam krepšininkui nepavyko peržengti 11 taškų ribos.

Šis mačas neįprastu laiku įvyko dėl to, kad Madride iškritęs sniegas neleido Belgrado klubui laiku atskristi į Ispaniją. Rungtynės oficialiai buvo numatytos sausio 13-ąją.

Rungtynėms kartu su graiku Christos Christodoulou ir prancūzu Huguesu Thepenier teisėjavo ir lietuvis Gytis Vilius.

„Real“: Rudy Fernandezas 11 (3/6 tritaškių), Nicolas Laprovittola (10 rez. perd., 2/7 tritaškių), Gabrielis Deckas, Trey‘us Thompkinsas ir Jeffery Tayloras po 10, Walteris Tavaresas 9 (9 atk. kam., 2 blokai).

„Crvena Zvezda“: Corey Waldenas 18 (3/6 tritaškių), Ognjenas Dobričius 13 (4 atk. kam.), Duopas Reathas 10, Quino Colomas (4 klaidos) ir Johnny O‘Bryantas (5 atk. kam.) po 8.