LKF Vykdomojo komiteto narys: nežinau, kokiu principu vyks vyrų rinktinės vyr. trenerio rinkimai

Spalio 18 d., 15:39
A.Makulavičius nežino, kokiu principu vyks rinktinės vyr. trenerio rinkimai
A.Makulavičius nežino, kokiu principu vyks rinktinės vyr. trenerio rinkimai
Šaltinis: Krepsinis.net

Spalio 20 dieną (ketvirtadienį) oficialiai prasidės 12-asis Natural Pharmaceuticals-RKL čempionatas. Startas naujo 2016–2017 m. sezono kovoms bus duotas Ukmergėje, kur vietos „Olimpas“ susigrums su Gintauto Reginos treniruojama jaunųjų talentų komanda iš Vilniaus – VKC.

Ukmergė pirmoms sezono rungtynėms pasirinkta neatsitiktinai. Dar pernai, žaisdama B divizione, „Olimpo“ ekipa įrodė, kad moka organizuoti krepšinio šventes ir pritraukdavo daug krepšinio išsiilgusių vietos sirgalių. Šio miesto ekipa tik šiemet gavo teisę rungtyniauti aukštesniame A divizione, tad bus įdomu stebėti, kaip jai sekasi su labiau patyrusiais varžovais.

Šiemet RKL pristatė naują savo kryptį – dėmesį jaunų jalentų ugdymui. Būsimi Ukmergės „Olimpo“ varžovai debiutinėse rungtynėse yra būtent tie, kuriems šį kryptis ir skirta.

Vilniaus VKC komandai vadovauja žinomas Lietuvos jaunų krepšininkų ugdymo specialistas G. Regina. Per savo darbo metus jis išaugino ne vieną žinomą krepšininką, kurių garsiausias, be abejo, – Jonas Valančiūnas. Strategas kasmet suburia į savo komandos gretas perspektyvius jaunuolius ir grūdina juos RKL čempionatuose.

REKLAMA

Sezono atidarymo rungtynėse žiūrovų nuotaiką skaidrins palaikymo šokėjų grupė, o jai talkins tikras Lietuvos krepšinio simbolis Amberis. Žiūrovams organizatoriai žada ne vieną smagų konkursą ir vertingus prizus. Iškart po sezono atidarymo rungtynių RKL rengia Vykdomojo komiteto, kurį sudaro 5 klubų atstovai ir RKL vadovybė, posėdį. Pagrindinis klausimas, kurį svarstys lygos klubų atstovai – jau kitą savaitę Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) posėdyje vyksiantis naujo Lietuvos rinktinės trenerio paskyrimas.

„Regionų krepšinio lyga turi vieną balsą LKF Vykdomajame komitete. Artėjant tokiam svarbiam klausimui kaip Lietuvos rinktinės trenerio paskyrimas, būtina išgirsti mūsų klubų poziciją. Norime, kad būsimas balsavimas tinkamai reprezentuotų visos lygos nuomonę“, – sakė RKL direktorius Aleksas Makulavičius.

„Rinktinės trenerio tema tapo itin aktuali viešojoje erdvėje pasigirdus spekuliacijų, kad jau neva sutarta su Dainiumi Adomaičiu. Iš LKF jokios informacijos dėl kandidatų neturime, nežinome ir kokiu principu vyks rinkimai. Norime tinkamai tam pasiruošti, kad galėtume argumentuotai diskutuoti ir balsuoti“, – apie būsimo RKL posėdžio svarbą pasakojo lygos direktorius.

2016–2017 m. Natural Pharmaceuticals-RKL čempionate rungtyniauja 41 komanda dviejuose pajėgumo divizionuose – A ir B. Pajėgesniame A divizione žaidžia 16 komandų. B divizione 25 ekipos padalintos į 3 grupes regioniniu principu.

Padėkite mums kurti gerą turinį - tapkite Krepsinis.net rėmėju >>


komentarai
Naujausi komentarai
Geriausiai ivertinti
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti

Tau gali patikti