Link trigubo dublio sukusio D.Sabonio ekipoje mačo metu įvyko vidinis konfliktas (21) FOTOGALERIJA, kiti rezultatai

Gegužės 6 d., 06:58
D.Sabonis buvo geriausias savo komandoje (Scanpix nuotr.)

Nesėkmę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) patyrė Indianos „Pacers“ (30/35) ekipa, namie 93:104 (26:30, 21:26, 21:29, 25:19) nusileidusi Sakramento „Kings“ (29/37) klubui.

„Pacers“ jau pirmąją rungtynių pusę pralaimėjo 47:56, o trečiajame kėlinyje praleido varžovų spurtą 13:0 (80:56) ir į pergalę realiai nebesikėsino.

Nepaisant pralaimėjimo, solidžiai pasirodė Domantas Sabonis, per 37 minutes pelnęs 17 taškų (7/8 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 3/3 baudų metimų), atkovojęs 13 kamuolių, atlikęs 8 rezultatyvius perdavimus, perėmęs 2 kamuolius, 4 sykius suklydęs ir 2 kartus prasižengęs.

Tuo tarpu Sakramento klubas vertėsi su ilgu traumuotų žaidėjų sąrašu bei neturėjo pagrindinių žaidimo organizatorių De‘Aarono Foxo bei Tyrese‘o Haliburtono, bet tai nesutrukdė sužibėti Marvinui Bagley.

Aukštaūgis per 35 minutes pelnė 35 taškus (13/21 dvitaškio, 0/1 tritaškio, 5/8 baudų metimų), atkovojo 12 kamuolių bei po kartą suklydo ir prasižengė.

„Marvinas tiesiog anksti rado progų atsidurti savo mėgstamose vietose. Jo fiziškumas arti krepšio ir norimos pozicijos atliko visą darbą, turime geriau pasirodyti neleidžiant tam nutikti“, – po mačo teigė „Pacers“ strategas Nate‘as Bjorkgrenas.

„Pacers“ atliko daugiau rezultatyvių perdavimų (26:21), nepralaimėjo kovos dėl kamuolių (48:48) ir tritaškius metė geriau už tik kas ketvirtą metimą pataikiusius varžovus (9/25, 36 procentų taiklumas). Vienintelis ryškus minusas – klaidos, kurių atlikta net 22.

D.Sabonio komandos viduje pamažu bręsta neramumai. Rungtynių metu Goga Bitadze įsivėlė į kivirčą su komandos trenerių štabo nariais. Apie galimą N.Bjorkgreno atleidimą gandai sklando jau kurį laiką.

Indianos klubas taip pat vertėsi be viso būrio žaidėjų – Myleso Turnerio, T.J.Warreno, Malcolmo Brogdono, Jeremy Lambo, Edmondo Sumnerio ir JaKarro Sampsono.

„Pacers“ Rytų konferencijoje žengia devinti, Sakramento klubas Vakaruose yra dvyliktas.

„Kings“: Marvinas Bagley 31 (12 atk. kam.), Delonas Wrightas 23 (7 atk. kam., 6 rez. perd., 6 per. kam.), Buddy Hieldas 16 (8 atk. kam., 8 rez. perd., 4/11 tritaškių), Richaunas Holmesas 12, Terence‘as Davisas 10 (6 atk. kam., 1/8 tritaškių), Maurice‘as Harklessas 8 (5 atk. kam.).

„Pacers“: Domantas Sabonis 17 (13 atk. kam., 8 rez. perd., 7/8 dvitaškių), Carisas LeVertas 14 (3/15 dvitaškių), Dougas McDermottas (5 atk. kam.), T.J.McConnellis (7 rez. perd.) ir Kelanas Martinas (6 atk. kam.) po 11, Justinas Holiday‘us ir Oshae‘us Brissettas po 8.