Lietuvos moterų rinktinė triuškinama nesėkme baigė Europos čempionato atranką (8)

Vasario 6 d., 19:55
G.Šulskė įmetė 15 taškų (FIBA Europe nuotr.)

Lietuvos moterų krepšinio rinktinė pralaimėjimu baigė Europos čempionato atrankos turnyrą. Manto Šerniaus auklėtinės paskutinėse E grupės rungtynėse 61:96 (18:26, 15:34, 11:22, 17:14) nusileido Serbijos rinktinei, kuri turnyrą baigė be pralaimėjimų.

Susitikimą užtikrintai pradėjo Serbijos krepšininkės, kurios greitai įgijo dviženklį pranašumą (7:18). Lietuvės tuomet atsakė trimis tolimais metimais ir sumažino deficitą (16:22).

Antrąjį kėlinį varžovės pradėjo spurtu 15:0, o lietuvės pirmuosius taškus pelnė sužaidus tik 6 minutes, kai dvitaškį su pražanga pelnė Kamilė Nacickaitė (21:43). Po pirmosios rungtynių pusės komandas skyrė 27 taškai (33:60).

Antroji susitikimo dalis buvo formalumas abiems ekipoms. Serbijos krepšininkės dar labiau padidino pranašumą ir iškovojo užtikrintą pergalę.

Lietuva: Gabrielė Šulskė 15, Kamilė Nacickaitė 13, Laura Miškinienė (7 atk. kam.) ir Giedrė Labuckienė (6 atk. kam.) po 8. Justė Jocytė 6, Daugilė Šarauskaitė 5.

Serbija: J.Brooks ir A.Crvendakič po 15, Y.Anderson (8 rez. perd.) ir J.Nogič po 13.