Lenkijoje M.Gecevičius svaidė pro šalį, o T.Jogėla ir M.Paliukėnas buvo svarbūs pergalės kalviai (1)

Balandžio 22 d., 21:50
M.Gecevičius nepataikė nieko (FIBA Europe nuotr.)

Lenkijos pirmenybėse Martyno Gecevičiaus atstovaujama Zeliona Guros „Stelmet“ (21/11) svečiuose 74:83 (22:14, 25:19, 9:22, 18:28) nusileido Torūnės „Polski Cukier“ (23/9).

M.Gecevičius per 18 minučių nepelnė nė taško (0/1 dvit., 0/3 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, po sykį prasižengė ir išprovokavo pražangą, 2 kartus suklydo ir surinko 1 naudingumo balą.

Lietuvio ekipoje išsiskyrė 17 taškų surinkęs Vladimiras Dragičevičius (8 atk. kam.), o nugalėtojams 19 taškų įmetė Aaronas Celas (9 atk. kam.).

Ščecino „King Wilki Morskie“ (18/14) su Martynu Paliukėnu bei Tauru Jogėla svečiuose 76:64 (16:21, 16:12, 23:16, 21:15) nugalėjo Sopoto „Trefl“ (17/15).

T.Jogėla per 23 minutes pelnė 13 taškų (4/7 dvit., 1/1 trit., 2/4 baud.), atkovojo 5 kamuolius, išprovokavo 3 pražangas, 4 sykius pažeidė taisykles, kartą suklydo ir surinko 7 naudingumo balus.

M.Paliukėnas per 28 minutes taip pat pasižymėjo 13 taškų (6/7 dvit., 1/2 baud.), po krepšiais sugriebė 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo, išprovokavo pražangą, 5 sykius pažeidė taisykles ir surinko 14 naudingumo balų.