Lemiamą metimą K.Pangosui patikėjusi „Barcelona Lassa“ krito Las Palme (21)

Spalio 17 d., 00:09
K.Pangosas lemiamu metu nesužibėjo

Pergalių kelio Eurolygoje neranda Barselonos „Barcelona Lassa“ (0/2) ekipa, išvykoje 86:87 (26:18, 18:26, 25:20, 17:23) nusileidusi Las Palmo „Gran Canaria“ (1/1) klubui.

Favorito statusą šiose rungtynėse turėjusi „Barcelona Lassa“ jį ėmėsi įrodinėti jau mačo pradžioje, kai greitai ėmė kėsintis į dviženklį pranašumą – 19:11.

Vis dėlto po solidaus pirmojo kėlinio katalonai sulaukė varžovų atkirčio – antrasis ketvirtis baigėsi identišku rezultatu, bet jo laimėtojas jau buvo kitas – varžovus pavijusi „Gran Canaria“ (44:44).

Vėliau komandos ėmė žygiuoti koja kojon, likus žaisti minutę Kimas Tillie sulaukė techninės pražangos, o rezultatas po Kyle‘o Kurico baudos metimų vėl buvo lygus – 85:85.

Komandos tada apsikeitė netaikliais tritaškiais, o kamuolys likus žaisti 13 sekundžių buvo „Gran Canaria“ rankose. Tinkamai paruošti paskutinei atakai treneris Salvadoras Maldonado paprašė minutės pertraukėlės.

Planas išdegė sėkmingai – Clevinas Hannah išprovokavo Chriso Singletono pražangą bei realizavęs baudų metimus persvėrė rezultatą 86:85, palikdamas svečiams vos 3 sekundes. Paskutinis metimas buvo patikėtas Kevinui Pangosui, bet šis nebuvo taiklus.

„Barcelona Lassa“: Kyle‘as Kuricas 24 (4/6 tritaškių), Ante Tomičius 18 (5 atk. kam.), Kevinas Pangosas 11 (5 rez. perd.).

„Gran Canaria“: Christopheris Evansas 19 (4 atk. kam., 5 rez. perd.), Clevinas Hannah 14, D.J.Strawberry ir Kimas Tillie po 13.