„Lakers“ su „keturgubą“ dublį atlikusiu R.Westbrooku krito išmėtę net 26 taškų pranašumą (16)

Spalio 28 d., 07:48
R.Westbrooko energija virto per kraštus (Scanpix nuotr.)

Pirmąją pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pasiekė Oklahomos „Thunder“ (1/4) ekipa.

Vieni Vakarų konferencijos autsaiderių namie 123:115 (19:41 37:31, 41:23, 26:20) nugalėjo Los Andželo „Lakers“ (2/3) klubą.

„Lakers“ dominavo pirmajame kėlinyje, o antrajame buvo atsiplėšę net 26 taškais (70:44), tačiau tuomet atsipalaidavo ir pradėjo kristi į duobę. Po trečiojo kėlinio priekyje jau buvo šeimininkai – 97:95.

Prasidedant paskutinei minutei Malikas Monkas sumažino skirtumą iki minimalaus, tačiau dvitaškiu atsakė Derrickas Favorsas, o Russellas Westbrookas prašovė iš toli. Dvi „Thunder“ atakos baigėsi klaidomis, tačiau „Lakers“ atsakė netaikliais metimais, o šeimininkai įtvirtino pergalę.

R.Westbrookas surengė visokeriopą šou – 35 minutės, 20 taškų (6/12 dvitaškių, 2/8 tritaškių, 2/3 baudų metimų), 14 atkovotų, perimtas ir net 10 prarastų kamuolių, 13 rezultatyvių perdavimų bei 4 pražangos. Likus žaisti vos 1,5 sekundės jis dar ir buvo išvarytas iš aikštės.

„Lakers“ tritaškius metė tik 31 procento taiklumu (11/35), o prie to itin prisidėjo Carmelo Anthony (1/8).

Los Andželo klubas ir toliau verčiasi be čiurną nikstelėjusio LeBrono Jameso, komandai padėti negali ir Wayne‘as Ellingtonas.

Oklahomos ekipoje pirmąjį dvigubą dublį atliko australas Joshas Giddey, tačiau kiti užjūrio talentai pamažu krenta į antrą planą. Serbas Aleksejus Pokuševskis (7 minutės), argentinietis Gabrielis Deckas (3 minutės) ir prancūzas Theo Maledonas (7 minutės) žaidė trumpai, čekas Vitas Krejči nuo suolo apskritai nepakilo.

„Lakers“: Anthony Davisas 30 (8 atk. kam.), Russellas Westbrookas 20 (14 atk. kam., 13 rez. perd., 10 klaidų), Avery Bradley ir Carmelo Anthony (1/8 tritaškių) po 13, Kentas Bazemore‘as 11 (3/5 tritaškių).

„Thunder“: Shai‘us Gilgeousas-Alexanderis 27 (9 atk. kam., 5 rez. perd., 5/11 tritaškių), Dariusas Bazley 20 (6 atk. kam., 4 per. kam.), Joshas Giddey 18 (10 rez. perd.), Luguentzas Dortas 17 (6 atk. kam.), Derrickas Favorsas 15 (6 atk. kam., 7/8 dvitaškių), Isaiah Roby 13.

Bružo ir Pulkovskio podkastas: pagyros „Rytui“ ir „Lietkabeliui“ bei LKL pirmasis ratas. Spausk ir žiūrėk >>