„Lakers“ sezoną pradėjo nesėkmingai – galingas lyderių duetas nusileido S.Curry kariaunai (27) FOTOGALERIJA

Spalio 20 d., 07:46
S.Curry laimėjo žvaigždžių dvikovą (Scanpix nuotr.)

Be pergalių ikisezoninėse Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse likę Los Andželo „Lakers“ (0/1) žaidėjai stringa ir sezonui prasidėjus.

Franko Vogelio auklėtiniai namie 114:121 (34:32, 25:21, 26:30, 29:38) pralaimėjo San Fransisko „Golden State Warriors“ (1/0) ekipai.

Didžiąją laiko dalį „Lakers“ laikėsi priekyje, tačiau ketvirtajame kėlinyje net ir ant suolo sėdint Stephenui Curry svečiai surengė rungtynes perlaužusį spurtą. Jordano Poole‘o iniciatyva „kariai“ išsiveržė į priekį 98:90.

Nemanja Bjelica vėliau nesportiškai stabdė LeBroną Jamesą, o „Lakers“ priartėjo, tačiau S.Curry ir N.Bjelica netrukus sukrovė dviženklį pranašumą ir išlaikė pergalę savo rankose.

Galingai žaidęs Anthony Daviso ir L.Jameso tandemas kartu surinko 67 taškus, tačiau stokojo komandos draugų pagalbos. Russellas Westbrookas ekipos schemose dar nepritampa, o nepadėjo ir tragiškai mesti baudų metimai (9/19).

S.Curry metimai nekrito, tačiau gynėjas sugebėjo surinkti aštuntąjį karjeros trigubą dublį – 36 minutės, 21 taškas (3/13 dvitaškių, 2/8 tritaškių, 9/9 baudų metimų), 10 atkovotų ir 3 perimti kamuoliai, 10 rezultatyvių perdavimų, 4 klaidos bei pražanga.

Dvigubu dubliu San Fransisko klube debiutavo N.Bjelica – serbas per 26 minutes pelnė 15 taškų (5/6 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 2/2 baudų metimų), atkovojo 11 ir perėmė kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir 2 sykius prasižengė.

Komandos suklydo po 17 kartų, o „Warriors“ buvo pranašesni kertiniais rodikliais – laimėjo kovą dėl kamuolių (50:45) bei atliko daugiau rezultatyvių perdavimų (30:21).

L.Jamesas išgyvena vieną ilgesnių karjeros pralaimėjimų serijų – „Lakers“ pralaimėjo visus šešis ikisezoninius susitikimus, sezono atidarymo mačą, o atsitiesti nebus lengva ir artimiausiame mače, nes teks susitikti su vicečempionais Fynikso „Suns“.

„Warriors“: Stephenas Curry 21 (10 atk. kam., 10 rez. perd., 5/21 metimo), Jordanas Poole‘as 20 (4/11 tritaškių), Damionas Lee ir Nemanja Bjelica (11 atk. kam., 4 rez. perd.) po 15, Andre Iguodala ir Andrew Wigginsas (7 atk. kam.) po 12, ... , Draymondas Greenas 6 (8 atk. kam., 6 rez. perd., 5 klaidos).

„Lakers“: LeBronas Jamesas 34 (11 atk. kam., 5 rez. perd., 5/11 tritaškių), Anthony Davisas 33 (11 atk. kam., 1/5 tritaškių), Carmelo Anthony 9, Kentas Bazemore‘as ir Russellas Westbrookas (4/13 metimų) po 8.

Bružo ir Pulkovskio podkastas: atsakymai į klausimus. Spausk ir žiūrėk >>