Belgrado „Crvena Zvezda“

„Lakers“ pergalingai startavo finalo serijoje, A.Davisas ryškiai dominavo (28)

Rugsėjo 19 d., 07:04
A.Davisas buvo nesulaikomas (Scanpix nuotr.)

Itin solidžiai Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vakarų konferencijos atkrintamųjų varžybų finalo seriją pradėjo Los Andželo „Lakers“ krepšininkai.

Pagrindiniai titulo favoritai serijos įžangoje 126:114 (36:38, 34:21, 33:20, 23:35) patiesė Denverio „Nuggets“ ekipą.

Los Andželo ekipa antrame kėlinyje sugebėjo perimti iniciatyvą, o po ilgosios pertraukos pradėjo triuškinti savo varžovus. Anthony Davisui pataikius tris baudų metimus, „Lakers“ klubas pirmavo net 103:79.

Likus penkioms minutėms iki akistatos pabaigos, rezultatas švieslentėje degė 120:93, bet po gero Troy'aus Danielso pasirodymo paskutinėse atakose pavyko išvengti sutriuškinimo.

Serijoje iki keturių pergalių „Lakers“ komanda išsiveržė į priekį rezultatu 1:0.

„Nuggets“: Nikola Jokičius (6 atk. kam.) ir Jamalas Murray'us (3/5 tritaškiai, 5 rez. perd.) po 21, Michaelas Porteris jaunesnysis 14 (1/6 tritaškiai, 10 atk. kam.), Jerami Grantas (1/6 tritaškiai) ir Masonas Plumlee po 9.

„Lakers“: Anthony Davisas 37 (10 atk. kam.), Kentaviousas Caldwellas-Pope'as 18 (3/5 tritaškiai), LeBronas Jamesas 15 (6 atk. kam., 12 rez. perd.), Dwightas Howardas 13, Kyle'as Kuzma 11.

Gairės: nba, lakers, nuggets