Labai gerą A.Gudaičio pasirodymą apkartino pralaimėjimas Maskvoje (22) FOTOGALERIJA, statistika

Spalio 12 d., 21:56
A.Gudaitis buvo vienas naudingiausių komandoje

Nesėkmingai kovas Eurolygoje pradėjo dviejų lietuvių atstovaujamas Milano „AX Armani“ (0/1) klubas, kuris Maskvoje 84:93 (30:16, 18:22, 16:27, 20:28) nusileido CSKA (1/0) ekipai.

Italijos klubas uraganiniu puolimu pribloškė CSKA ir po pirmojo kėlinio pirmavo 14 taškų skirtumu – 30:16. Maskviečiai po šalto dušo galutinai pabudo trečiajame ketvirtyje ir 27-ąją minutę išsiveržė į priekį – 61:60.

Nors po Artūro Gudaičio baudos metimų 34-ąją minutę „AX Armani“ dar pirmavo (70:69), CSKA atkarpa 10:2 leido susikrauti 8 taškų pranašumą (80:72), kurio per 4 minutes svečiai likviduoti neturėjo galimybių.

Pirmąjį susitikimą šiame sezone sužaidė Mantas Kalnietis, kuris per 12 minučių ir 30 sekundžių pelnė 3 taškus (1/2 tritaškiai), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo pražangą, sykį suklydo, 3 kartus prasižengė ir surinko 3 naudingumo balus.

18 minučių sužaidęs Artūras Gudaitis įmetė 15 taškų (2/3 dvitaškiai, 11/12 baudos metimai), sugriebė 3, perėmė 1 kamuolį, blokavo varžovo metimą, išprovokavo 6 pražangas, gavo bloką, išnaudojo asmeninių pražangų limitą ir surinko 18 naudingumo balų.

CSKA: Cory Higginsas 21, Sergio Rodriguezas 20 (4/12 dvitaškiai, 4/8 tritaškiai, 5 atk. kam.), Nando De Colo 19, Willas Clyburnas 15 (12 atk. kam., 28 naud. bal.).

„AX Armani“: Andrew Goudelockas 17 (0/6 tritaškiai, 5 atk. kam.), Vladimiras Micovas 16 (5 atk. kam.), Artūras Gudaitis 15, Dairis Bertanis 14.