La.Ballas: Lonzo padarytų LeBroną geresniu, o Durantas nėra pakankamai geras „Big Baller Brand“ (7)

Birželio 13 d., 10:07
L.Ballas ir vėl pasimėtė aukštomis frazėmis („Facebook“ nuotr.)
L.Ballas ir vėl pasimėtė aukštomis frazėmis („Facebook“ nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

LaVaras Ballas sulaukė dar vienos progos viešai pašnekėti didelei auditorijai – jis buvo pakviestas į Skippo Baylesso vedamą žymią laidą „Undisputed“.

„Big Baller Brand“ įkūrėjas ir vėl neužsiėmė diplomatija bei atvirai dėstė savo nuomonę. Jo manymu, LeBronas Jamesas jau turėtų būti krikštyjamas Los Andželo „Lakers“ naujoku, tačiau toje pačioje komandoje Kevino Duranto nenori.

„Nemanau, kad taip nutiks – žinau tai. Jei nori tapti geriausiu, jis turi laimėti visur, kur nueina. LeBronas nelaimės šešių žiedų su Klivlando ekipa, tačiau jei atvežtų keletą žiedų į Los Andželą, pagerintų savo palikimą“, – teigė La.Ballas.

La.Ballas taip pat įprastai pasimėtė kontroversiškais pareiškimais, kad K.Durantas yra per prastas prisidėti prie „Big Baller Brand“, o L.Jamesui atvykus į „Lakers“ Lo.Ballas padarytų jį geresniu.

REKLAMA

„Pažiūrėkite į Kuzmą, jis žaidė Jutos universitete, niekas apie jį nežinojo, kol jis nepradėjo žaisti su Lonzo. Ingramas ir Randle‘as sužaidė geriausius savo sezonus. Vaikinai, kurie su Lonzo žaidė UCLA, ką jie veikia dabar? Kas kalbą apie T.J.Leafą ar Ike Anigbobu? Niekas“, – dėstė La.Ballas.

Amerikietis taip neatmetė idėjos pačiam treniruoti „Lakers“, jei tik ši priglaus visus tris jo sūnus. Jei šie bus išskirstyti po skirtingas komandas, La.Ballas iškėlė ir kitą neįprastą idėją – nusipirkti NBA komandą bei taip suvienyti savo sūnus po viena vėliava.


7 komentarai
Naujausi komentarai (7)
Geriausiai ivertinti (7)
PRO komentarai (1)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti

Tau gali patikti

Apklausa

Kas taps LKL čempionais?

Balsuoti Archyvas