L.Jamesas išrašė „Spurs“ dar vieną pralaimėjimą (9)

Gruodžio 6 d., 08:11
L.Jamesas puolime buvo puikus (Scanpix nuotr.)

Dar vieną nesėkmę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) patyrė San Antonijaus „Spurs“ (11/14) ekipa, išvykoje 113:121 (23:31, 22:19, 37:28, 31:43) nusileidusi Los Andželo „Lakers“ (15/9) klubui.

Greitai įgyta „Lakers“ persvara buvo išbarstyta trečiajame kėlinyje ir vėliau „Lakers“ viską pradėti turėti iš naujo. DeMaras DeRozanas ketvirtajame kėlinyje suteikė „Spurs“ aštuonių taškų pranašumą – 91:83.

Dar likus žaisti 3 minutes rezultatas buvo lygus (104:104), bet Lonzo Ballo tritaškis ir Kyle‘o Kuzmos dėjimas suteikė persvarą šeimininkams. „Spurs“ tada surengė keletą nerezultatyvių atakų, o „Lakers“ pergalę įtvirtino baudų metimais.

„Spurs“ starto penketas gerai atsilaikė prieš varžovus, tačiau vėl stokojo snaiperių. Vienintelius du jo tritaškius pataikė Rudy Gay‘us, o „Spurs“ toliašaudė artilerija apskritai strigo – 7/27 tritaškių, 26 procentų taiklumas.

Tuo tarpu LeBronas Jamesas sužaidė vienas rezultatyviausių sezono rungtynių, pelnydamas 42 taškus, o jo ekipa iškovojo pergalę net ir pralaimėdama kovą dėl kamuolių 42:49.

„Spurs“: DeMaras DeRozanas 32 (7 atk. kam.), Rudy Gay‘us 31 (7 atk. kam.), LaMarcusas Aldridge‘as 21 (9 atk. kam.), Davis Bertanis 9 (3/5 tritaškių).

„Lakers“: LeBronas Jamesas 42 (12/17 dvitaškių, 5 atk. kam., 6 rez. perd.), Kyle‘as Kuzma 22 (9 atk. kam., 5 rez. perd.), Lonzo Ballas 14 (9 rez. perd.), Kentaviousas Caldwellas-Pope‘as 12 (7 atk. kam.).