L.Dončičiaus vedama „Mavericks“ nugalėjo be pagrindinio įžaidėjo likusią „Spurs“

Sausio 23 d., 07:55
L.Dončičius buvo arti trigubo dublio (Scanpix nuotr.)

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) Dalaso „Mavericks“ (8/7) išvykoje 122:117 (37:34, 31:24, 27:27, 27:32) palaužė San Antonijaus „Spurs“ (8/8) krepšininkus.

Tai buvo antroji Dalaso ekipos pergalė iš eilės po trijų pralaimėjimų serijos, kurią „Mavericks“ nutraukė mače su Indianos „Pacers“.

Puikias rungtynes sužaidė „Mavericks“ slovėnas Luka Dončičius, kuris per 36 minutes pelnė 36 taškus (9/16 dvit., 4/12 trit., 6/6 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 11 rezultatyviu perdavimų, 2 sykius suklydo ir 5 kartus pažeidė taisykles.

„Spurs“ jau mačo pirmąją minutę dėl traumos neteko Dejounte Murray‘aus, kuris susižeidę čiurną, nusileisdamas ant Kristapo Porzingio kojos. Ant parketo „Spurs“ krepšininkas daugiau šiose rungtynėse taip ir nepasirodė. Kol kas nėra aišku, kiek rimta yra patirta gynėjo trauma, tačiau komandos vyriausiasis treneris Greggas Popovičius po rungtynių vylėsi, kad krepšininkas artimiausiu metu grįš į rikiuotę.

„Mavericks“: Luka Dončičius 36 (9 atk. kam., 11 rez. per.), Kristapas Porzingis (8 atk. kam.) ir Timas Hardaway’us po 21, Jalenas Brunsonas 16 (6 rez. per.), Trey’us Burke’as 13.

„Spurs“: DeMaras DeRozanas 29 (6 atk. kam., 6 rez. per.), LaMarcusas Aldridge‘as 26 (9 atk. kam.), Keldonas Johnsonas 17 (14 atk. kam.), Rudy Gay‘us 16, Patty Millsas 13.