L.Dončičiaus sąskaitoje – dar vienas trigubas dublis ir karjeros rekordas (24)

Rugpjūčio 9 d., 08:05
L.Dončičius įspūdingai skirstė kamuolius (Scanpix nuotr.)

Dar viena pergale Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) džiaugėsi Dalaso „Mavericks“ (42/30) komanda.

Teksaso valstijos klubas po nuožmios kovos ir pratęsimo 136:132 (35:32, 27:39, 31:20, 26:28, 17:13) nugalėjo Milvokio „Bucks“ (55/15) ekipą.

Ketvirto kėlinio pabaigoje „elniai“ pirmavo 119:112, tačiau per likusias dvi su puse minutės Dalaso komanda išsigelbėjo ir keturių realizuotų baudų metimų bei solidžios gynybos dėka sugebėjo išplėšti pratęsimą.

Papildomo laiko metu „Mavericks“ krepšininkai iš karto perėmė iniciatyvą ir iškovojo antrą pergalę per pastarąsias trejas rungtynes.

Eilinį įspūdingą benefisą šiame sezone surengė Luka Dončičius. Slovėnas išsiskyrė jau 17-uoju trigubu dubliu – 36 taškai, 14 atkovotų kamuolių bei 19 rezultatyvių perdavimų.

Pastarasis rodiklis – krepšininko rekordas, o pagal surinktus trigubus dublius jis šiame sezone pirmauja visoje lygoje.

„Mavericks“: Luka Dončičius 36 (3/9 tritaškiai, 9/10 baudų metimai), Dorianas Finney-Smithas 27 (6/12 tritaškiai, 11 atk. kam.), Kristapas Porzingis 26 (1/6 tritaškiai, 11 atk. kam., 6 praž.), Maximilianas Kleberis 15 (3/6 tritaškiai).

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo (1/7 tritaškiai, 13 atk. kam., 5 bl.) ir Brookas Lopezas (6/12 tritaškiai, 7 atk. kam.) po 34, Khrisas Middletonas 21 (6 atk. kam., 11 rez. perd.), Ericas Bledsoe 15 (5 atk. kam.).