Komandiškai žaidę „Raptors“ sutriuškino varžovus, bet prarado K.Lowry (5)

Kovo 19 d., 07:59
K.Lowry susižeidė čiurną (Scanpix nuotr.)

Lengvą pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pasiekė Toronto „Raptors“ (50/21) ekipa, namie 128:92 (38:29, 35:25, 28:15, 27:23) nugalėjusi Niujorko „Knicks“ (14/57) klubą.

„Raptors“ į priekį nurūko dar pirmajame kėlinyje, o iki ilgosios pertraukos skirtumas jau siekė 19 taškų (73:54).

Toronto klubas vėliau varžovų nesigailėjo ir toliau didino apsukas. Aukščiausiame savo taške skirtumas tarp komandų siekė net 38 taškus (126:88).

Taip „Knicks“ entuziazmas buvo numuštas praėjus vos dienai po to, kai Mario Hezonjos blokas LeBronui Jamesui atnešė pergalę prieš Los Andželo „Lakers“. Žinoma, prie pralaimėjimo prisidėjo ir kaip visada sudėtinga kelionė kertant valstybių sieną, pajėgesnis varžovas ir poilsio trūkumas.

Tuo tarpu „Raptors“ ir toliau gali sau leisti ilsinti žaidėjus. Ant parketo vėl nepasirodė Kawhi Leonardas ir dėl muštynių suspenduotas Serge‘as Ibaka, bet ir be jų aštuoni Toronto klubo žaidėjai surinko dviženklį rezultatyvumą.

Ir toliau nesiseka Kyle‘ui Lowry. Kairės čiurnos skausmais besiskundęs gynėjas sugrįžo į aikštelę po dviejų mačų pertraukos, tačiau trečiajame kėlinyje susižeidė dešiniąją čiurną ir buvo priverstas palikti rungtynes.

Tuo tarpu Niujorko klubui padėti negalėjo Dennisas Smithas, Noah Vonleh ir Frankas Ntilikina.

„Knicks“: Allonzo Trieras 22 (4 atk. kam.), Kevinas Knoxas 12 (6 atk. kam., 2/8 dvitaškių, 2/6 tritaškių), Dameyanas Dotsonas 11 (3/7 tritaškių), Henry Ellensonas 9.

„Raptors“: Jeremy Linas 20, Pascalis Siakamas 19 (8 atk. kam., 5 rez. perd.), Kyle‘as Lowry 15 (6 atk. kam., 8 rez. perd.), O.G.Anunoby 14 (1/6 tritaškių), Fredas VanVleetas (12 rez. perd.) ir Danny Greenas (3/4 tritaškių) po 13, Marcas Gasolis 12 (11 atk. kam.), Normanas Powellas 10.