Klaipėdiečių taip skriausti nenorėjęs Ž.Urbonas: Skučo blokai – NBA lygio (8)

Kovo 3 d., 21:17
Ž.Urbonas džiaugėsi savo auklėtinių žaidimu (BNS nuotr.)
Ž.Urbonas džiaugėsi savo auklėtinių žaidimu (BNS nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Rungtynės tarp Klaipėdos „Neptūno“ ir Utenos „Juventus“ baigėsi triuškinančiu skirtumu – aukštaičiai savo arenoje triumfavo 98:58.

Po rungtynių „Neptūno“ vyriausiasis treneris Tomas Gaidamavičius negailėjo karčių žodžių.

„Sunku rinkti žodžius šiandien, pasiteisinimų negali būtų, atrodėme kaip skystablauzdžių, skystakiaušių komanda, Utena išspardė mums šiknas. Atvažiavome iš vakaro, pasiruošėme, aišku, kiek išmušė Beno nugaros trauma, prieš pat rungtynes pasakė, bet vieno žaidėjo netektis negali tapti tokiu gėdingu pralaimėjimu“, – teigė strategas.

REKLAMA

– Varžovai taip gerai puolė, ar jūs taip prastai gynėtės?

– Labai kamuolių nepasiėmėme, baudų nesumetėme, ar čia stresas, ar kažkokia baimė varžovų...

– Psichologo reikia komandai?

– Gal taip smarkiai nereikia, bet aiškinsimės.

Jo oponentas Žydrūnas Urbonas džiaugėsi geru žaidimu, tačiau nerimavo dėl praretėjusių savo auklėtinių gretų.

„Tiek daug neplanavome skriausti, juolab, kad nėra Geco, o prasidėjus rungtynėms Karina gavo traumą. Jis jau startavo su tokiu skauduliuku, manėme pramuš, bet gavosi tik blogiau, likome aštuoniese. Gerai, kad praradus du svarbius žmones likome komanda, išlaikėme braižą, stilių, žinome, kur mušame, ką darome puolime ir kaip ginamės. Smagu buvo žiūrėti į likusius aštuonis vyrus, nesupanikavo, kad likome be vedlio ir darė tai, ką buvome sutarę, niekas nesiblaškė, kantriai dirbome savo darbą.

Su Bryantu buvo kalbėta, kad jis tampa rimtu žaidėju, statistika gal ir suprastėjo, bet jis puikiai dirba gynyboje ir pats jaučia malonumą. Šiais metais aš jaučiu didžiulį malonumą. Klausėme jo, kur buvo pusę sezono prieš tai, sakė, jog buvo išėjęs. Be jokios abejonės, Marius Runkauskas, didelė pagarba šiam barzdočiui, 59 metai, o taip smaugė gynyboje. Jis turi tą motyvaciją prieš savus, jaučiu tai, bet ką čia norėti treneriui, smagu“, – teigė strategas.

REKLAMA

– Vėl peržengėte 90 taškų ribą, puolimas buvo optimalus?

– Ne, Žygimantas Skučas nesužaidė savų rungtynių, jis išsiėmė save pats, pradėjo raganų medžioklę, aplink jam vaiduokliai lakstė, o jisai daužė. Antroje pusėje nusiramino, labai gerų dalykų padarė, blokai NBA lygio, užmetimas Kupšui. Pradžioje išsimušė, metimų nepajuto, puolime savo išnaudojo dvejetukui, Vaidui Čepukaičiui irgi kamuoliai iškrito, jis gal pagal horoskopą žaidžia. Nemanau, kad idealiai sužaidėme, nors užteko tų taškų. Puolimas vis tiek ateina nuo kantrios gynybos.

– Jaučiatės, kad esate pirmojo ketverto komanda?

– Ne. Mes jaučiamės gera komanda, bet ne jokio pirmo, antro, trečio ar ketvirto... Noriu baigti sezoną be traumų, nes įsivaizduokite, dar po vienos liktume septyniese ar aštuoniese, būtų tragedija. Man, kaip treneriui, jau dabartinė rotacija yra beveik avarinė. Smagu, kad sugebėjome tokias rungtynes sužaisti.

Padėkite mums kurti gerą turinį - tapkite Krepsinis.net rėmėju >>


8 komentarai
Naujausi komentarai (8)
Geriausiai ivertinti (8)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti