Ketvirtajame kėlinyje spurtavę „Raptors“ palaužė „Rockets“

liepos 25 d., 08:17
S.Ibaka buvo rezultatyviausias savo komandoje (Scanpix nuotr.)

Pergalę iškovojo Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) sezonui atnaujinimui besirengianti Toronto „Raptors“ ekipa, kuri 94:83 (22:29, 27:20, 23:24, 22:10) įveikė Hjustono „Rockets“ krepšininkus.

Ketvirto kėlinio pradžioje „Rockets“ dar buvo priekyje (73:72), tačiau prabėgus dviems minutėms į priekį išsiveržė „Raptors“ – 76:75. Į duobę įkritę Hjustono krepšininkai pralaimėjo atkarpą 1:11 ir dviženklį pranašumą susikūrę „Raptors“ persvarą išlaikė iki pat mačo pabaigos – 94:83.

„Rockets“ gretose ryškiausiai spindėjo Jamesas Hardenas, kuris per 25 minutes pelnė 24 taškus (3/7 trit.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Rezultatyviausias „Raptors“ gretose buvo Serge’as Ibaka, kuris vos per 17 minučių įmetė 18 taškų, sugriebė 3 atšokusius kamuolius ir 2 kartus sėkmingai asistavo komandos draugams.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 24 (10 rez. per.), Danuelis House’as 18 (6 atk. kam.), Ericas Gordonas 11 (2/8 trit.), Russellas Westbrookas 10 (9 atk. kam.).

„Raptors“: Serge’as Ibaka 18, Terence’as Davisas 15 (5 atk. kam.), Pascalis Siakamas 13 (5 atk. kam.), Normanas Powellas 12 (1/7 trit.), Kyle’as Lowry 11.

Gairės: nba, raptors, rockets