Karjeros rungtynes sužaidęs V.Micičius fantastiškai nutraukė pergalingą „Fenerbahče“ žygį (15)

Vasario 26 d., 21:33
V.Micičius surinko net 44 naudingumo balus (Euroleague.net)

Eurolygoje nutrūko labai ilga Edgaro Ulanovo atstovaujamos Stambulo „Fenerbahče“ (15/11) ekipos pergalių serija.

Igorio Kokoškovo treniruojama komanda namuose 26-ojo turo mače rezultatu 74:106 (11:24, 28:29, 19:28, 16:25) neturėjo šansų prieš puikiai pastaruoju metu žygiuojančius to paties miesto „Anadolu Efes“ (15/10) krepšininkus.

E.Ulanovas per 21 minutę pelnė 8 taškus (2/3 dvitaškiai, 1/1 tritaškis, 1/3 baudos metimai), atkovojo kamuolį, užsidirbo bloką, 2 kartus prasižengė, išprovokavo pražangą ir mačą baigė su 4 naudingumo balais.

Svečiai pirmame kėlinyje jau susikrovė dviženklę persvarą, o 14-ąją minutę triuškino savo varžovus – 39:20.

„Anadolu Efes“ ekipa neatsipalaidavo net po ilgosios pertraukos ir vis labiau didino savo pranašumą. 35-ąją minutę įspūdingą mačą sužaidęs Vasilije Micičius pataikė šeštą tritaškį pelnydamas klubui 100-ąjį tašką.

Serbas sužaidė karjeros rungtynes Eurolygoje: per 31 minutę pelnė net 37 taškus, pataikydamas visus 6 mestus tritaškius bei surinkdamas 44 naudingumo balus. Be to, V.Micičius realizavo visus 11 baudos metimų.

Šis laimėjimas leido Ergino Atamano kariaunai galutinai įsitvirtinti pirmame aštuonete ir priartėti prie poros netoliese žengiančių varžovų.

„Fenerbahče“: Nando De Colo 24 (8/11 dvitaškiai, 5 rez. perd.), Janas Vesely 18 (9/16 dvitaškiai, 6 atk. kam.), Kyle'as O'Quinnas (4/5 dvitaškiai) ir Edgaras Ulanovas po 8.

„Anadolu Efes“: Vasilije Micičius 37 (5 rez. perd.), Rodrigue'as Beaubois 14 (4/4 dvitaškiai), Sertačas Šanli 13 (5/5 dvitaškiai), Shane'as Larkinas 11 (5 rez. perd.).