Karjeros rungtynes sužaidęs M.Lo atvedė „Bayern“ į pergalę (2)

Lapkričio 23 d., 00:18
M.Lo surinko 28 naudingumo balus

Pergalę Eurolygoje iškovojo Miuncheno „Bayenr“ (4/5) klubas, kuris išvykoje 89:74 (21:17, 25:25, 15:20, 28:12) pranoko Las Palmo „Gran Canaria“ (2/7) krepšininkus.

Prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui šeimininkai dar pirmavo – 62:61. „Bayern“ greitai išsiveržė į priekį, bet, likus pusseptintos minutės, „Gran Canaria“ turėjo tik minimalų deficitą – 70:71. Tuomet „geltonieji“ visiškai įstrigo puolime, o tuo pasinaudoję svečiai iš Vokietijos laimėjo atkarpą net 16:0 (87:70) bei taip išsprendė visus reikalus šiame susitikime.

Šioje dvikovoje teisėjavo ir lietuvis Artūras Šukys.

Nugalėtojams karjeros mačą sužaidęs Maodo Lo pelnė 22 taškus (5 rez. perd., 28 naud. bal.), Derrickas Williamsas – 20 (3/4 tritaškiai), Vladimiras Lučičius ir Petteri Koponenas (3/6 tritaškiai) – po 11, Devinas Bookeris (11 atk. kam.) pridėjo 10 taškų.

Pralaimėjusiems po 15 taškų įmetė Marcusas Eriksonas ir Ondrejus Balvinas (8 atk. kam.), 11 surinko D.J. Strawberry.