Madrido „Real“

Karjeros rekordus pakartoję A.Žižičius ir K.Evansas nutraukė „Maccabi“ nesėkmių seriją (3)

Sausio 20 d., 22:57
K.Evansas surinko 14 taškų

Eurolygos dvidešimt antrajame ture Tel Avivo „Maccabi“ (8/11) galiausiai nutraukė aštuonių pralaimėjimų seriją. Ioannio Sfairopoulo auklėtiniai namuose 84:69 (19:16, 21:22, 26:18, 18:13) nugalėjo Pirėjo „Olympiacos“ (12/7).

Du kėlinius atkakliai besiklosčiusiose rungtynėse „Maccabi“ pranašumas ėmė ryškėti po ilgosios pertraukos. Ante Žižičiaus ir Keenano Evanso tandemas surengė atkarpą 12:2, kas leido šeimininkams įgyti 9 taškų pranašumą (52:43).

Ketvirčio pabaigoje Tel Avivo krepšininkai įgijo dviženklę persvarą (64:54), o ketvirtajame kėlinyje ją tik didino – K.Evansui pelnius 14-ąjį tašką „Maccabi“ pabėgo 15 taškų (72:57). Iniciatyvos iš savo rankų I.Sfairopoulo auklėtiniai nepaleido ir iškovojo įtikinamą pergalę 84:69.

Karjeros naudingumo rekordą pakartojo A.Žižičius, kuris per 26 minutes įmetė 23 taškus (10/12 dvit., 3/5 baud.), atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, išprovokavo 4 pražangas ir surinko 33 naudingumo balus.

Tuo tarpu K.Evansas pakartojo trumpos karjeros Eurolygoje rezultatyvumo rekordą. Amerikietis per 33 minutes pelnė 14 taškų (3/5 dvit., 1/3 trit., 5/5 baud.), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas, 3 sykius pažeidė taisykles ir surinko 17 naudingumo balų.

„Maccabi“: Ante Žižičius 23, Keenanas Evansas 14, Scottie Wilbekinas 13, Jamesas Nunnally 11, Angelo Caloiaro (5 atk. kam.) ir Jalenas Reynoldsas (5 atk. kam.) po 8.

„Olympiacos“: Georgios Printezis 13, Tyleris Dorsey 12, Shaquielle'as McKissicas 9, Moustapha Fallas (5 kl.), Kostas Papanikolaou (6 atk. kam.) ir Kostas Sloukas po 7.

„Bružas ir Pulkovskis“: „Neptūno“ ateitis, Blaževičiaus projektas, žaidėjai Žiemelio klubui, Websterio ateitis ir Maksvyčio sprendimo argumentai